Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Peress: "Es bez domāšanas kļūtu par "Red Bull" pilotu"

Juris Grīns
Juris Grīns

Peress: "Es bez domāšanas kļūtu par "Red Bull" pilotu"
Serhio Peress. Foto: Motorsport.com

Meksikāņu F1 pilots Serhio Peress ļoti labprāt parakstīs līgumu ar "Red Bull Racing" komandu, ja viņam tāds tiks piedāvāts. Kā zināms, "Racing Point" vienība ar talantīgo braucēju priekšlaicīgi lauzīs kontraktu, lai viņa vietā nākamgad pieņemtu Sebastianu Fetelu.

Divas nedēļas pēc tam, kad publiski kļuva zināmi "Racing Point" komandas nākotnes plāni, Soču trasē izplatījās baumas, ka Peress jau panācis mutisku vienošanos ar "Haas" par tās pārstāvēšanu 2021. gada sezonā. Ir iespēja, ka jau šonedēļ varētu sekot oficiāls paziņojums.

"Nekas vēl nav parakstīts, bet šajā jautājumā esam pavirzījušies uz priekšu," atzīst Peress. "Redzēsim, kā viss ies tālāk. Ne es, ne arī komandas īpaši nesteidzas."

Daži eksperti gan apšauba, vai 30 gadus vecais Peress būtu ieinteresēts startēt komandā, kas ir viena no mazākajām un šobrīd arī vājākajām "Formulā 1".

"Man ir vajadzīgs projekts, kas motivē mani celties katru dienu, trenēties un ceļot apkārt visai pasaulei," spāņu medijam "Movistar" sacīja sportists.

Vēl pastāv iespēja, ka līgumu Peresam varētu piedāvāt "Red Bull" komanda. Tādā gadījumā viņš nomainītu samērā vāju sniegumu rādošo Aleksu Albonu un kļūtu par Maksa Verstapena komandas biedru.

"Es bez domāšanas tam piekristu," neslēpj Peress. "Šī ir komanda, kas pavisam noteikti tuvāko gadu laikā cīnīsies par čempiontituliem."

Izmantotie resursi:
grandpx.news