Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

"Haas" sponsorēs kompānija, kam nedeva iespēju iegādāties "Force India"

Juris Grīns
Juris Grīns

F1 čempionāta komanda "Haas" no nākamā gada sponsorēs enerģijas dzērienu ražotājs "Rich Energy", kas šogad vēlējās savā īpašumā iegādāties "Force India" vienību.

Apvienotajā Karalistē bāzētā kompānija "Rich Energy" jau kādu laiku meklē veidu, kā iekļūt "Formulā 1" un uzsākt sadarbību ar kādu no komandām. Šogad "Rich Energy" vadība veica pārrunas par Vidžajam Maljam tobrīd piederošās "Force India" iegādi, tomēr izteiktais piedāvājums tika noraidīts un komanda pārdota kanādiešu miljardierim Lorensam Strolam.

No nākamā gada "Rich Energy" būs Džīnam Hāsam piederošās amerikāņu vienības "Haas" galvenais sponsors. Kopš tās ienākšanas F1 pasaules čempionātā 2016. gadā, komandai šis būs pirmais titulsponsors.

"Titulsponsora "Rich Energy" nolīgšana ir vēl viens pagrieziena punkts "Haas F1 Team" attīstībā," sacīja komandas vadītājs Ginters Steiners. "Mēs novērtējam viņu uzticēšanos mums un nākotnē gribam kopīgi tiekties katrs uz saviem nospraustajiem mērķiem."

"Rich Energy" priekšsēdētājs Viljams Storijs pagājušās nedēļas nogalē ieradās ASV un apmeklēja posmu Ostinā, kur runāja ar vairāku komandu pārstāvjiem. Galu galā līgums noslēgts ar "Haas".

Jāpiemin, ka pirms sacensībām ASV kompānija "Coca Cola" kļuva par vienu no "McLaren" komandas sponsoriem. Līgums gan noslēgts vien uz šo sezonu. Vai nākamgad "McLaren" formulas jau būs rotātas ar lielākiem "Coca Cola" uzrakstiem, pagaidām pāragri prognozēt.

Izmantotie resursi:
Motorsport.com: Max Verstappen, Formule 1,...

     [+] [-]

, 2018-10-26 10:35, pirms 11 mēnešiem
Rich Energy. Nav zināms gāze, enerģijas dzērieni utt.