Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Haidfelds: "No Fetela pievienošanās "Mercedes" ieguvējs nebūtu neviens"

Juris Grīns
Juris Grīns

Haidfelds: "No Fetela pievienošanās "Mercedes" ieguvējs nebūtu neviens"
Savulaik Haidfelds un Fetels bijuši komandas biedri. Foto: Motorsport.com

Lai gan "Mercedes" vadība solījusies izskatīt Sebastiana Fetela kandidatūru 2021. gada sezonai, kādreizējais F1 pilots Niks Haidfelds ir pārliecināts, ka no četrkārtējā pasaules čempiona nolīgšanas neviens nebūtu ieguvējs.

Daudzi uzskata, ka Lūiss Hamiltons apvienojumā ar Fetelu spētu veidot īstu "Formula 1" superkomandu, taču Haidfelds ir gluži pretējās domās.

"Ļoti žēl, bet viņa pievienošanās "Mercedes" sastāvam ir nereāla," intervijā vācu "Sky Sports" sacīja Fetela tautietis Haidfelds. "Ir interesanti dzirdēt, ka Toto Volfs skatās uz kvalitāti, nevis nacionalitāti. Vācu komanda, bez šaubām, gribētu Fetelu mārketinga nolūkos, bet manā skatījumā Hamiltons un Fetels nekad nevarētu veidot vienu komandu."

Viņš turpina: "Neviens nebūtu ieguvējs, ja Fetels pievienotos "Mercedes". Tādā gadījumā viņam būtu jāstartē komandā, kas pilnībā ir Hamiltona rokās, kurš turklāt šobrīd ir savā labākajā formā. Tas Fetela gadījumā nebūtu ideāls variants, bet arī Hamiltons nejustos jauki ar tādu komandas biedru."

Labu mācību "Mercedes" guva laikos, kad to pārstāvēja Niko Rosbergs. Toreiz bija redzams, ka divi ļoti ātri piloti vienā komandā nozīmē cīņu šo braucēju starpā, kas neizbēgami noved pie sadursmēm un zaudētiem punktiem.

"Domāju, ka "Mercedes" nemaz negribētu, lai Hamiltons un Fetels startētu kopā," saka Haidfelds. "Tas radītu lielu spriedzi, tāpēc neredzu iespēju, ka tas varētu īstenoties. Tomēr ir jāpagaida un jāskatās. Pats ar Fetelu neesmu runājis, tāpēc nezinu, ko viņš grasās darīt."

Niks Haidfelds F1 čempionātā startēja no 2000. līdz 2011. gadam, pārstāvot "Prost", "Sauber", "Jordan", "Williams", "BMW Sauber" un "Renault" komandas. 185 posmu laikā vācietis guva 13 pjedestālus, bet labāko sezonu no kopvērtējuma viedokļa aizvadīja 2007. gadā, kad ar BMW rūpnīcas atbalstīto "Sauber" komandu izcīnīja piekto vietu.

Izmantotie resursi:
The fastest and most complete Formula 1 news...