Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Izspiedējs draudējis nogalināt Mihaela Šūmahera bērnus

Izspiedējs draudējis nogalināt Mihaela Šūmahera bērnus

Miks Šūmahers
Foto: SIPA/Scanpix

Formulas

Septiņkārtējā F1 pasaules čempiona Mihaela Šūmahera ģimene pirms kāda laika saņēmusi draudus nogalināt bijušā sportista bērnus, ja vien netiks samaksāta prāva naudas summa. Vainīgo policija jau notvērusi.

2016. gada februārī Mihaela Šūmahera sieva Korīna saņēma e-pastu no kādas tobrīd vēl nenoskaidrotas personas, kas pieprasīja samaksāt 900 tūkstošus eiro, pretējā gadījumā draudot nogalināt abus bērnus.

Vēstulē noziedznieks rakstīja: "Ja nauda nebūs nonākusi pie manis līdz 2016. gada 31. martam, jūsu bērni kaut kādā veidā tiks nogalināti. Formulā 4 notiek daudzi negadījumi."

Kā zināms, Miks Šūmahers iet sava tēva pēdās un pērn startēja F4 sacīkstēs, bet šobrīd, būdams 18 gadus vecs, jaunais talants jau piedalās Eiropas F3 čempionātā. Tikmēr 20 gadus vecā Džīna-Marija Šūmahere veiksmīgi sevi realizē jāšanas sportā.

Lai nonāktu noziedzniekam uz pēdām, talkā nāca detektīvi un, pateicoties e-pastā norādītajiem bankas konta datiem, viņš tika izskaitļots un vēlāk arī notverts. Vācijas tiesa viņam piespriedusi nosacītu cietumsodu, nozīmējusi 50 stundas sabiedriskajos darbos, kā arī noteikusi obligātas vizītes pie psihiatra.

Tiek ziņots, ka draudētājs vēl šobrīd nespēj loģiski paskaidrot savas rīcības sekas un, iespējams, ir ar psihiskām novirzēm. Tiesa atzinusi, ka saprātīgi domājošs noziedznieks nebūtu atklāti devis savas bankas datus.

Izmanotie resursi:
ibtimes.co.uk

  +1 [+] [-]

, 2017-05-19 18:34, pirms gada
prātiņ nāc mājas bet kapēc tieši 900k ? un nevis miljonu

     [+] [-]

, 2017-05-20 18:36, pirms gada
To, ko uzraksta prese var ticēt 50/50...pieļauju, ka bija kāds blakus, kurš izmanto psiha datus...tas, ka aizturēja psihu, nenozīmè, ka draudu vairs nav

Tev jābūt autorizētam,