Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Londonā arestēts "Force India" komandas īpašnieks

Londonā arestēts "Force India" komandas īpašnieks

Vidžajs Malja
Foto: PA Wire/Scanpix

F1 2017

Apvienotās Karalistes galvaspilsētā Londonā arestēts F1 komandas "Force India" īpašnieks Vidžajs Malja, apstiprinājusi vietējā policija.

Arests noticis otrdien, 18. aprīlī, pašam Maljam ierodoties policijas iecirknī.

Malju šobrīd vajā Indijas varas iestādes, saistībā ar nesamaksātajiem parādiem, kas radušies, 2012. gadā beidzot pastāvēt viņam piederošajai aviokompānijai "Kingfisher Airlines". Tiek ziņots, ka Indijas bankām Malja šobrīd ir parādā aptuveni 850 miljonus eiro.

Indija pieprasa Maljas izdošanu no Apvienotās Karalistes, kur viņš mitinās kopš pagājušā gada sākuma. Lielbritānijas Grand Prix bija vienīgais F1 posms 2016. gada sezonā, ko Malja apmeklēja klātienē, lai gan ir "Force India" īpašnieks un vadītājs. Komandu ikdienā palīdz vadīt vadītāja vietas izpildītājs Roberts Fernlijs.

Pats Malja norāda, ka šobrīd pret viņu no Indijas valdības un preses puses tiekot rīkotas "raganu medības", un viņam izvirzītās apsūdzības esot krietni pārspīlētas.

Maljam piederošā "Force India" komanda Formulā 1 startē kopš 2008. gada, kad pārņēma "Spyker". Par spīti visām šīm problēmām, komanda ir spēcīga, pērn Konstruktoru kausā iegūstot ceturto vietu, kas ir tās labākais sasniegums nepilnu desmitgadi ilgajā vēsturē. Arī šobrīd tā ieņem ceturto pozīciju, un pirmajos trīs posmos punktus katrās sacīkstēs guvuši abi tās piloti - gan Serhio Peress, kurš pašlaik ir astotais, gan Estebans Okons, kurš atrodas 12. vietā.

Izmantotie resursi:
F1 Fanatic · The independent F1 blog and...

     [+] [-]

, 2017-04-19 16:29, pirms gada
Un Latvijā cilvēki vēl uztraucas, ka ir pāris tūkstošus parādā smscredit un citām labdarības iestādēm.

Tev jābūt autorizētam,