Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

"Racing Point" varētu kļūt par "Aston Martin" rūpnīcas komandu

Juris Grīns
Juris Grīns

"Racing Point" varētu kļūt par "Aston Martin" rūpnīcas komandu
Foto: SportPesa Racing Point F1 Team

Kanādiešu miljardieris Lorenss Strols, kuram pieder F1 komanda "Racing Point", esot tuvu tam, lai parakstītu līgumu ar "Aston Martin".

"Bloomberg" ziņo, ka Strols, kura bagātība tiek lēsta vairāk nekā divu miljardu eiro apmērā, šobrīd veic pēdējās pārrunas ar britu autoražotāju "Aston Martin". Kad līgums tiks parakstīts, "Racing Point" kļūšot par "Aston Martin" rūpnīcas komandu.

Vēl pirms kļūšanas par "Red Bull" vienības galveno sponsoru, "Aston Martin" jau apsvēra iespēju pievienoties F1 pasaules čempionātam ar savu komandu. 2021. gadā, kad spēkā stāsies tehnisko noteikumu izmaiņas un tēriņu ierobežojumi, šo plānu īstenot būtu daudz vieglā, bet sadarbība ar "Racing Point" nodrošinās jau pastāvošu infrastruktūru.

"Aston Martin" vadība apstiprinājusi, ka pārrunas notiek, bet sīkāk neko nekomentē. "Red Bull" komanda tikmēr klusē par šo tēmu, taču, iespējams, jau uz nākamo gadu tai jāmeklē jauns galvenais atbalstītājs.

Kamēr lielākoties "Aston Martin" vārds jau kopš pagājušā gadsimta trīsdesmitajiem gadiem zināms Lemānas sacīkstēs, kur gūtas arī vairākas uzvaras, savulaik šis ražotājs jau startējis arī F1 čempionātā ar savu komandu. Tas notika 1959. un 1960. gadā, bija īslaicīgs projekts un panākumi izpalika.

Izmantotie resursi:
GPFans - The world's fastest-growing...