Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Fetels: "Man neatlika nekas cits, divi pitstopi bija nepieciešami"

Juris Grīns
Juris Grīns

Fetels: "Man neatlika nekas cits, divi pitstopi bija nepieciešami"
Foto: Pixathlon/SIPA/Scanpix

Sebastians Fetels atzīst, ka Spānijas F1 posmā viņam nebija citas iespējas kā doties boksos divas reizes, lai gan "Ferrari" pilotam tas maksāja pjedestālu. Šobrīd komanda pēta, kā atrisināt radušos situāciju ar pastiprinātu riepu nodilumu.

Startā Fetelam izdevās tikt garām Valteri Botasam un šo pozīciju viņš nosargāja arī pēc tam, kad "Mercedes" vienībai padevās lēns pitstops, līdz ar to šķita, ka vācietis arī finišēs otrais. Tomēr "Ferrari" iesauca Fetelu boksos, kad sacīkšu vidū tika norīkots virtuālās drošības mašīnas periods, atmetot sportistu no otrās un ceturto vietu.

"Mani informēja, ka nebraukt otro reizi boksos nav variants," skaidro Fetels. "Mums riepas nolietojās ātrāk nekā citiem, kas šķiet savādi un nešķiet pareizi."

Pēc otrā pitstopa Fetels sekoja Maksam Verstapenam un, lai gan "Red Bull" formulai bija bojāts priekšējais antispārns, apodzīt holandieti nebija "Ferrari" pārstāvja spēkos, pat braucot ar jaunākām riepām.

"Kopumā mēs bijām nedaudz ātrāki, arī mūsu riepas bija jaunākas, tomēr apļi ritēja, bet man nebija pietiekoši labs temps," atzīst Fetels. "Mēs vienkārši nebijām pietiekami ātri. Pat sacīkšu beigās situācija ar riepām nebija veselīga, lai gan man tās bija uzliktas vēlāk nekā citiem. Tagad jādomā, ko iesākt ar riepu jautājumu."

"Formula 1" kopvērtējumā pēc piektā posma Fetels no līdera Lūisa Hamiltona, kurš uzvarējis pēdējās divās sacīkstēs, atpaliek 17 punktus.

Izmantotie resursi:
Motorsport.com: F1 News, MotoGP, Le Mans...