Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Kerijs: "F1 čempionāts zaudēs divus posmus"

Juris Grīns
Juris Grīns

Kerijs: "F1 čempionāts zaudēs divus posmus"
Foto: Motorsport.com

Pastāv liela varbūtība, ka uz nākamo gadu "Formula 1" pazaudēs divus posmus, paziņojis čempionāta priekšsēdētājs Čeiss Kerijs.

Šobrīd 2020. gada F1 kalendārā jau iekļauti divi jauni posmi - pirms kāda laika tika paziņots par Vjetnamas "Grand Prix" iekļaušanu, savukārt tikko apstiprināta arī Holandes "Grand Prix" atgriešanās pēc 35 gadu pārtraukuma.

Lai gan Kerijs nemin konkrētas trases, viņš apstiprina, ka ar vairāku posmu rīkotājiem pagaidām neizdodas vienoties un, ļoti iespējams, jauni līgumi netiks noslēgti vispār. Moncas pārstāvji nesen izteicās, ka ir tuvu līguma pagarināšanai, taču vēl nav skaidrības par Silverstounu un Hokenheimu, bet, jo īpaši - Barselonu un Mehiko.

"Šobrīd esam 2020. gada kalendāra veidošanas beigu fāzē," saka Kerijs. "Ar divu posmu rīkotājiem jau esam mutiski vienojušies par sadarbības turpināšanu, bet ar trim citu trašu pārstāvjiem aktīvi diskutējam. Neesam noteikuši, cik tieši sacīkstes būs, bet paredzam, ka tiks aizvadīts 21 posms, tāpat kā šogad."

Ņemot to vērā, secināms, ka ar divām trasēm sadarbību varētu neturpināties. Jau iepriekš izskanējusi informācija, ka Zanvortas trase kalendārā nomainīs Barselonu, tāpat lielas neskaidrības valda arī par Meksikas "Grand Prix" nākotni.

Izmantotie resursi:
The Most Complete Formula 1 News Blog! |...