Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Pirms jaunās F1 sezonas starta negaidīti miris F1 sacīkšu direktors

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

Pirms jaunās F1 sezonas starta negaidīti miris F1 sacīkšu direktors
Čārlijs Vitings
Foto: REUTERS / Scanpix

Ceturtdienas rītā Austrālijā, Melburnā, negaidīti miris 66 gadus vecais, kolorītais un ar lielisku humoru apveltītais F1 sacīkšu direktors Čārlijs Vitings.

Kā ziņo formula1.com, tad ceturtdienas rītā, trīs dienas pirms Austrālijas F1 posma starta, plaušu embolijas dēļ miris F1 sacīkšu direktors Čārlijs Vitings, kurš Austrālijā bija ieradies, lai pildītu savus darba pienākumus. Ilgus gadus Vitings bija galvenais F1 starta tiesnesis, kurš paralēli pārraudzīja arī visus F1 noteikumus.

Vitings karjeru F1 sāka 1977.gadā, bet 1988.gadā viņš sāka darbu FIA. Par F1 sacīkšu tiesnesi Čārlijs strādāja kopš 1997.gada.

''Ar lielām skumjām uzzināju par Čārlija pēkšņo aiziešanu. Vitingu pazinu ilgus gadus, kurš bija lielisks sacīkšu direktors. Viņš bija centrālā un neatkārtojamā figūra visā F1, iemiesojot sporta ētiku un garu šajā fantastiskajā sportā. Formula 1 zaudēja uzticīgu draugu un harizmātisku vēstnieku. Visas manas, F1 draugu un visas motorsporta sabiedrības domas šobrīd ir ar viņa ģimeni, draugiem un visiem, kuri mīl F1,'' saka F1 prezidents Žans Tods.

Arī F1 komandas un piloti izsaka līdzjūtību par šo negaidīto un šokēto notikumu.

Izmantotie resursi:
The official home of Formula 1® | F1.com