Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Vēl viens uzbrukums F1 pārstāvjiem, Hamiltons satraucies, Masam kauns

Vēl viens uzbrukums F1 pārstāvjiem, Hamiltons satraucies, Masam kauns
Felipe Masa
Foto: AFP/Scanpix

Svētdienas vakarā Brazīlijas pilsētā Sanpaulu piedzīvots kārtējais bruņotu laupītāju uzbrukums F1 čempionāta pārstāvjiem. Šoreiz cietuši riepu ražotāja "Pirelli" darbinieki, kuriem gan izdevies veiksmīgi aizbēgt. Lūiss Hamiltons un Felipe Masa publiski pauduši bažas un kaunu par drošības situāciju sacensību norises vietā.

Mazāk nekā 48 stundas pēc tam, kad ceļā no trases tika aplaupīts mikroautobuss, kurā atradās "Mercedes" F1 komandas darbinieki, bruņota banda uzbrukusi "Pirelli" pārstāvjiem. Tiem gan veiksmīgi izdevies aizbēgt, līdz ar to nekas netika nozagts. Jau ziņots, ka par laupītāju uzbrukšanu šonedēļ sūdzējās arī "Williams" un "Sauber" komanandu darbinieki.

Pēc starpgadījuma ar "Mercedes" pārstāvjiem, valdība solīja pastiprināt policijas spēku darbību trases apkaimē, tomēr arī tas nav garantējis drošību. Lūiss Hamiltons uztraucas, ka šādas lietas Sanpaulu notiek ik gadu un drošības situācija neuzlabojas.

"F1 čempionātā startēju jau desmit gadus un sliktākais ir tas, ka katru gadu tas ir atgadījies ar kādu no sacīkstēs iesaistītajiem cilvēkiem, un turpina notikt," saka Hamiltons. "Tā ir problēma, ar ko, esmu drošs, valdība cīnās, bet šādās nedēļas nogalēs vajadzētu kaut kādus īpašus protokolus, kā tas bija Meksikā, kur šādiem cilvēkiem nebija iespējas uzdarboties. Cerams, ka nākotnē arī šeit būs tā, un tas attieksies uz visiem cilvēkiem, kas strādā padokā. Daļēji tā ir arī F1 atbildība, bet cilvēks ir prioritāte un visiem jādzīvo drošībā. Tas nav labi, ka apsardze ir tikai galvenajiem bosiem vai tādam kā man, jo ir jāparūpējas par visiem."

Vietējais sportists Felipe Masa, kurš pats uzaudzis Sanpaulu, ir sarūgtināts, ka viņa zemē notiek šādas lietas: "Mums visiem tā ir apkaunojoša sajūta. Mēs vienmēr no mūsu valsts gaidām visu to labāko. Gribam, lai šeit ir droša zeme, kur varam izglītot savus bērnus, gribam, lai te ir labas slimnīcas. Kad dzirdam par šādām problēmām, tas ir ļoti skumji, jo es esmu brazīlietis un jūtos kā daļa no šīs problēmas. Es jūtu līdzi ne vien tiem, kas bija nonākuši tādā situācijā, bet arī tiem, kas par to dzird un ir brazīlieši. Nākotnē mēs to varam mainīt."

Šobrīd arī tiek diskutēts, vai rīkot "Pirelli" riepu testus, kuri bija plānoti Interlagušas trasē šajā nedēļā.

Izmantotie resursi:
Motorsport.com: F1 News, MotoGP, Le Mans...

     [+] [-]

, 2017-11-13 12:53, pirms 11 mēnešiem
labāk vispār nerīkot F1 Brazīlijā tikai tādēļ , ka tur nepārtrauki notiek bruņotas laupīšanas

     [+] [-]

, 2017-11-13 12:57, pirms 11 mēnešiem
Bagātie ir iekārtojuši pasauli tā, ka var shēmot caur ofšoriem un apshēmot proletariātu pateicoties augstākam intelekta līmenim. Šeit daži robini hudi cenšas to mainīt. Un tas ir labi. Katram savas metodes kā pabarot ģimeni. Ja visādi hamiltončiki ofšoros optimizētos nodokļus uzsauktu šiem brazīļu "bandītiem", neviens Pirelli darbinieks nebūtu cietis. Priekā!

Tev jābūt autorizētam,