Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Miks Šūmahers: "Šobrīd domāt par F1 nav reālistiski"

Juris Grīns
Juris Grīns

Miks Šūmahers: "Šobrīd domāt par F1 nav reālistiski"
Miks Šūmahers. Foto: Prema Powerteam

Lai gan tikai retais šaubās, vai Miks Šūmahers tuvāko sezonu laikā startēs F1 pasaules čempionātā, pats sportists stāsta, ka šobrīd tas vēl nav reālistiski iespējams, taču tādu iespēju vācietis garām pavisam noteikti nelaidīšot.

Guvis panākumus zemāku klašu čempionātos, šogad Šūmahers debitēja "Formulā 2", kur pirmajā sezonā vēl nav izdevies ielauzties vadošajā desmitniekā. Arī nākamgad viņš pieredzi turpinās smelties F2 klasē, bet daudzi uzskata, ka jau 2020. gadā debitēs F1 sacīkstēs.

"Ja man būs tāda iespēja, es to tveršu ar abām rokām," intervijā vācu "SportpresseBall" izteicies septiņkārtējā F1 čempiona Mihaela Šūmahera dēls. "Diemžēl šobrīd par to domāt vēl nav reālistiski."

Posmu pirms "Formula 2" sezonas beigām Šūmahers ir tikai 12. pozīcijā kopvērtējumā. Šajā laikā piedzīvoti gan kāpumi, gan kritumi. Vairākās sacīkstēs sportists bijis starp vadošajiem braucējiem, Ungārijā otrajā braucienā pat spēja uzvarēt.

"Šī man nav bijusi viegla sezona, bet arī no neveiksmēm mācos, tādā veidā kļūstu spēcīgāks," viņš saka. "Esmu iemācījies nekad nepadoties. Ungārijā izcīnītā uzvara man dod spēku un cerību tikt pie vairāk uzvarām un iesaistīties cīņā par titulu nākamajos gados."

Kā zināms, Šūmahers ir iekļauts "Ferrari" jauno braucēju attīstības programmā, caur kuru tuvāko gadu laikā varētu ienākt F1 čempionātā.

Izmantotie resursi:
Jaunumi « Sākums - AutoEuro

     [+] [-]

, 2019-11-11 22:29, pirms mēneša
Varēs kopā ar Robčiku Vītolu par F1 titulu cīnīties