Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

F1 jaunie īpašnieki sola pārsteigumus

F1 jaunie īpašnieki sola pārsteigumus
Foto: AFP/Scanpix

"Formula 1" sacīkstes jau 2018. gada sezonā varēs vērot vēl nebijušā kvalitātē, un šajā sakarā ir gaidāmi daudzi jaunumi, apstiprina "McLaren" komandas vadītājs Zaks Brauns, kurš nesen tikās ar čempionāta īpašniekiem.

Pirms Ziemassvētkiem F1 komerciālās nodaļas vadītājs Šons Brečess tikās ar komandu pārstāvjiem, lai apspriestu idejas 2018. gada sezonai. Noskaidrojies, kas vienas no lielākajām izmaiņām skars to, kā F1 sacīkstes turpmāk tiks atspoguļotas televīzijā.

"McLaren" vienības izpilddirektors Zaks Brauns atzīst, ka viņš ir sajūsmā par to, ko dzirdēja tikšanās reizē, un apgalvo, ka priecīgi būs tie līdzjutēji, kas labprāt vēlas F1 sacensībās notiekošās darbības redzēt vēl tuvāk.

"Pirms Ziemassvētkiem Brečess mums, komandām prezentēja jauno F1 komerciālo stratēģiju," stāsta Brauns. "Ir izveidoti vairāki jauni produkti, jauna F1 aplikācija un OTT platformas, kā arī viņi piesaistījuši Deividu Hilu, vienu no izcilākajiem novatoriem sporta atspoguļošanā televīzijā, lai viņš pārraudzītu to, kā tiek pasniegta grafiskā informācija un parādīti notikumi. Fani redzēs būtiskas izmaiņas sacīkšu pārraidēs, jaunu grafisko informāciju un to, kā stāsts tiks pasniegts."

Tāpat arī žurnālistikas lauciņā gaidāmi uzlabojumi sacīkšu atspoguļošanā, turpinot jau pērn iesākto jauninājumu ieviešanu, līdz ar to faniem būs vēl plašākas iespējas "nokļūt tuvāk" komandām. Tādā veidā F1 īpašnieki cer piesaistīt gados jaunos skatītājus un arī kopumā radīt interesi potenciālajos šo sacīkšu līdzjutējos.

Izmantotie resursi:
Motorsport.com: F1 News, MotoGP, Le Mans...

  +5 [+] [-]

, 2018-01-11 14:06, pirms 11 mēnešiem
Vēl tik atliek nomainīt VSB brēcošos komentētājus pret večiem ar prātu - tad arī Latvijā varētu kaut cik baudāmi skatīties, nevis jāmeklē UK strīmus.

  +1 [+] [-]

, 2018-01-11 16:15, pirms 11 mēnešiem
LXI rakstīja: Vēl tik atliek nomainīt VSB brēcošos komentētājus pret večiem ar prātu - tad arī Latvijā varētu kaut cik baudāmi skatīties, nevis jāmeklē UK strīmus.
Piereģistrējos tikai lai pateiktu, ka pa 100% piekrītu. Tie muļķi ir šausmīgi subjektīvi, sper drausmīgi sliktus jokus un reāli fano par to kurš vada čempionāta kopvērtējumu!

     [+] [-]

, 2018-01-11 16:36, pirms 11 mēnešiem
Kadreiz baumoja, ka jaunie ipasnieki grib, lai varetu oficiali onlaina skatities par pienemamu samaksu. Cerams, tas ar tiks istenots tuvakaja laikaa.

     [+] [-]

, 2018-01-11 17:14, pirms 11 mēnešiem
LXI rakstīja: Vēl tik atliek nomainīt VSB brēcošos komentētājus pret večiem ar prātu - tad arī Latvijā varētu kaut cik baudāmi skatīties, nevis jāmeklē UK strīmus.
Kas tur tagad runā, vairs nav Timrots un Janševics? Kad F1 vēl rādīja LNT, šis duets bija nepārspējams.

J: "Takuma Sato pēdējā aplī piedzīvoja lielu atkritumu.
T: Tikmēr Šumaheram turpmākie apļi būs grūti, jo būs jācīnās uzreiz ar trīs atkritumiem.

     [+] [-]

, 2018-01-11 19:17, pirms 11 mēnešiem
ejiet un paši parunājiet 2h ne par ko.