Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Hamiltons: "Es varētu padarīt "Ferrari" komandu spēcīgāku"

Juris Grīns
Juris Grīns

Hamiltons: "Es varētu padarīt "Ferrari" komandu spēcīgāku"
Lūiss Hamiltons. Foto: Mercedes F1

Pieckārtējais F1 pasaules čempions Lūiss Hamiltons izteicies, ka viņa spēkos būtu padarīt "Ferrari" komandu spēcīgāku, taču reizē norāda, ka diez vai viņš aizies no "Mercedes", lai uzsāktu visu no jauna.

Jau kādu laiku baumo par Hamiltona iespējamo pāriešanu uz "Ferrari". Tāpat "Mercedes" komandas boss Toto Volfs norādījis, ka nestāsies Hamiltonam ceļā un viņu lieliski sapratīs, ja brits šādu lēmumu pieņems.

Šobrīd gan viņam labākās iespējas spējīga dod tieši "Mercedes" vienība, kurā sportists startē kopš 2013. gada un tās sastāvā guvis četrus no saviem pieciem tituliem, turklāt pašlaik tuvojas jau sestajam.

"Daudziem "Ferrari" ir karjeras sapnis," atzīst Hamiltons. "Tomēr man tā nav. Kopš 13 gadu vecuma esmu bijis kopā ar "Mercedes" ģimeni. Diez vai tas mainīsies."

Jautāts, vai apsvērs iespēju pāriet uz "Ferrari" komandu 2021. gadā, sportists saka: "Ne gluži. Lai gan man nav šaubu, ka es varētu tur dažas lietas mainīt uz labu. Bet tas nav mans mērķis. Tas prasīja sešus gadus, lai "Mercedes" kļūtu par uzvarētāju komandu un noturētos virsotnē. Šobrīd pie mums valda atmosfēra, kas ir pilna mīlestības, atzinības, apbrīnas un cieņas. Tādas lietas tā vienkārši neviens nepamet."

Pirms šonedēļ Japānā gaidāmā F1 posma Hamiltona pārsvars kopvērtējumā pār tuvāko sekotāju sasniedz 73 punktus, bet līdz sezonas izskaņai atlikušas vēl piecas sacīkstes.

Izmantotie resursi:
GPFans - The world's fastest-growing...