Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Fetels tuvu jaunam starta vietu sodam

Fetels tuvu jaunam starta vietu sodam

Sebastians Fetels
Foto: imago/HochZwei/Scanpix

F1 2017

Japānas Grand Prix nedēļas nogalē Sebastians Fetels saņēma otro brīdinājumu no tiesnešiem šajā sezonā, līdz ar to vairs tikai viens brīdinājums viņu šķir no starta vietu soda saņemšanas.

"Ferrari" pilots nepiedalījās himnas atskaņošanas ceremonijā, kas ir obligāta prasība F1 pilotiem. Tā kā tika pārkāpti noteikumi, tiesneši šo gadījumu izskatīja un piešķīra Fetelam brīdinājumu.

Sportists tā rīkojās, lai paliktu kopā ar mehāniķiem, kad atklājās, ka viņa formulai ir problēmas ar aizdedzes sveci. Kā zināms, to nomainīt tā arī neizdevās un jau ceturtajā aplī Fetels bija spiests izstāties.

Šis Fetelam ir jau otrais brīdinājums 2017. gada F1 sezonā. Pirmo reizi vācietis tika brīdināts, kad Monako Grand Prix nedēļas nogalē šķērsoja boksu izeju norobežojošo līniju.

Noteikumi paredz, ka, ja pilots vienas F1 sezonas ietvaros saņem trīs brīdinājumus, nākamajā posmā viņam piemērojams desmit starta vietu sods. Šobrīd līdz sezonas izskaņai palikušas vēl četras sacīkstes, līdz ar to Fetelam, kurš saglabā izredzes uz titulu, jāuzmanās īpaši.

Pēc neveiksmīgā posma Japānā Fetels ir jau 59 punktus aiz vadībā esošā "Mercedes" pilota Lūisa Hamiltona, tomēr padoties negrasās.

"Protams, mums sāp, visi esam sarūgtināti," viņš saka. "Bet tagad mums ir jāatgūstas, mazliet jāatpūšas un tad pēdējos četros posmos jāizliek viss iespējamais. Viss nav mūsu rokās tik ļoti, cik mēs gribētu, bet iespējas vēl pastāv."

Izmantotie resursi:
Motorsport.com: F1 News, MotoGP, Le Mans...

Tev jābūt autorizētam,