Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

"McLaren" vēlas nolīgt Hamiltonu

Juris Grīns
Juris Grīns

"McLaren" vēlas nolīgt Hamiltonu
Lūiss Hamiltons
Foto: AFP/Scanpix

"McLaren" izpilddirektors Zaks Brauns labprāt redzētu Lūisu Hamiltonu atgriežoties komandā, ar kuru 2008. gadā viņš pirmo reizi kļuva par F1 pasaules čempionu.

2018. gada izskaņā Hamiltonam beigsies līgums ar "Mercedes" vienību, kas šobrīd ir vadošā "Formulā 1" un palīdzējusi britu sportistam pēdējo četru gadu laikā izcīnīt trīs titulus. Lai gan zināms, ka pārrunas par kontrakta pagarināšanu sāktas jau sen, Hamiltons nesteidzas uzlikt parakstu uz līguma.

"Tas ir tikai laika jautājums, kad uz kontrakta paraksts tiks uzlikts," pārliecināti saka "Mercedes" komandas vadītājs Toto Volfs.

Tajā pašā laikā nav šaubu, ka Hamitonu vēlas nolīgt ne viena vien komanda, turklāt to atļauties var ne tikai "Mercedes". Tagad arī "McLaren" vienība atzinusi, ka labprāt gribētu, lai Hamiltons brauc tās sastāvā.

"Domāju, ka boksu celiņā nav tādas komandas, kas nebūtu ieinteresēta, lai Lūiss startē pie viņiem, ieskaitot mūs," stāsta "McLaren" galvenais boss Zaks Brauns. "Katrai komandai, kas varētu nolīgt Lūisu, tas nāktu tikai par labu. Ar mums viņam ir liela kopīga vēsture, un viņš ir ļoti draudzīgās attiecībās ar mūsu komandas īpašniekiem."

Brauns arī neslēpj, ka šobrīd pēta jaunos talantus, lai varētu nolīgt kādu, kurš nākotnē kļūtu par Lūisa Hamiltona līmeņa pilotu.

"Mēs turam acis plaši vaļā, lai ieraudzītu nākamo Lūisu Hamiltonu, kurš par tādu varētu kļūt piecu, sešu vai septiņu gadu laikā, jo tad Lūiss visticamāk jau būs pieņēmis lēmumu beigt karjeru čempionātā," atklāj Brauns. "Mēs tam pieejam ļoti atvērtā veidā, skatāmies pat uz kartinga braucējiem. Šobrīd mēs atbalstām kādu jaunu itāļu zēnu, kurš ir tikai 12 gadus vecs. Mums tas patīk, jo šeit ir runa par talanta meklēšanu, lai cik tālu viņš šobrīd arī būtu ticis."

Izmantotie resursi:
Latest UK and World News, Sport and Comment |...

     [+] [-]

, 2018-02-13 13:56, pirms gada
Hamiltons diez vai brauks Renault.