Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

"Red Bull" komanda jau šobrīd paredz starta vietu sodus

Juris Grīns
Juris Grīns

"Red Bull" komanda jau šobrīd paredz starta vietu sodus
Foto: Red Bull Racing

Lai gan "Red Bull" pozitīvi raugās uz iespējām jaunajā F1 sezonā sasniegt augstus rezultātus, komanda apzinās, ka pirmais sadarbības gads ar dzinēju piegādātāju "Honda" nozīmēs arī starta vietu sodu saņemšanu.

Šogad "Red Bull" formulas pirmo sezonu būs aprīkotas ar "Honda" ražotajiem motoriem. Lai gan tiek ziņots, ka jaudas ziņā tie ievērojami progresējuši, aizvien nav izdevies atrisināt izturības problēmas.

"Mēs apzināmies, ka tie, iespējams, būs ar ierobežotu izturību," saka "Red Bull" konsultants Helmuts Marko. "Tas ir ļoti iespējams, ka nevarēsim aizvadīt visu sezonu ar trim motoriem. Paredzam, ka visu čempionāta sacīkšu aizvadīšanai mums vajadzēs piecus motorus."

Kā zināms, šogad komandas sezonas garumā drīkstēs izmantot tikai trīs jaudas agregātu komplektus, bet par katru nākamo būs jāsaņem starta vietu sods.

"Ja mēs izvēlēsimies pareizās trases, kur izciest šos sodus, tādā veidā varam mazināt zaudējumus," uzskata Marko. "Mums svarīgākais būs, lai varam parādīt labu ātrumu."

Vēl pērn "Red Bull" izmantoja "Renault" motorus, ieņemot ļoti stabilu trešo vietu Konstruktoru kausā un reāli nepretendējot uz titulu.

Izmantotie resursi:
The Most Complete Formula 1 News Blog! |...