Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Holandiešu sportists: "Rikjardo dzenas pēc naudas"

Juris Grīns
Juris Grīns

Holandiešu sportists: "Rikjardo dzenas pēc naudas"
Daniels Rikjardo. Foto: Renault F1 Team

Holandiešu autosportists Toms Koronels, kurš startējis Lemānas 24 stundu sacensībās, pasaules salonmašīnu čempionātā un Dakaras rallijā, uzskata, ka Daniela Rikjardo galvenais dzinulis esot naudu. Kā zināms, austrālietis tikai pagājušajā gadā aizvadīja pirmo F1 sezonu "Renault" sastāvā, bet jau šobrīd vēlas startēt kādā citā komandā.

Rikjardo aizvadīja piecas visai veiksmīgas sezonas "Red Bull" komandā, kur guvis visas savas līdz šim izcīnītās septiņas uzvaras, taču nav noslēpums, ka viņa alga nebūt nebija no lielākajām. Iespējams, tas bija viens no iemesliem, lai uz 2019. gadu pieņemtu "Renault" rūpnīcas piedāvājumu, taču komanda nespēja nodrošināt viņu ar tik ātru auto, lai sezonas laikā sportists kaut reizi kāptu uz pjedestāla.

Šobrīd baumo, ka Rikjardo jau 2021. gadā gatavs startēt kādā citā komandā. Toms Koronels uzskata, ka līgumu pilots noslēgs ar to vienību, kas viņam maksās lielāko algu.

"Mēs labi zinām, ka viņš izvēlēsies naudu," uzskata Koronels. "Viņš brauks tajā komandā, kas viņam piedāvās maksāt vairāk. Citādi viņš būtu palicis "Red Bull" komandā."

Pats Koronels reiz mēģināja kļūt par F1 pilotu, taču neveiksmīgi. Lai nodrošinātu finansējumu, sportists deva iespēju cilvēkiem investēt, pērkot akcijas, savukārt pēc tam, kad viņš kļūtu par panākumiem bagātu F1 braucēju, ieguldītāji varētu saņemt naudu atpakaļ ar pamatīgu uzviju. Tiesa, šis cerīgais plāns cieta neveiksmi, jo pašam Koronelam neizdevās noslēgt nepieciešamos līgumus ar vairākiem sponsoriem. Reiz viņš veica testus "Arrows" komandā, kas uz 2000. gada sezonu tomēr sastāvā izvēlējās pieņemt Josu Verstapenu un Pedro de la Rosu.

Bijušais F1 pilots Roberts Dūrnboss ir pārliecināts, ka Rikjardo pieņēma nepareizu lēmumu, kad devās uz "Renault".

"Labāk būt otrajam pilotam "Red Bull" komandā, nekā pirmajam pilotam "Renault" sastāvā," viņš saka. "Pilots vienmēr vēlas kāpt uz pjedestāla un izcīnīt uzvaras. Tomēr viņš varētu būt labs kandidāts uz vietu "Ferari"."

Tieši "Ferrari" komanda varētu būt Rikjardo galvenais mērķis, ņemot vērā, ka Sebastians Fetels, iespējams, netiks pie jauna līguma uz 2021. gadu.

Izmantotie resursi:
GPFans - The world's fastest-growing...

  -1 [+] [-]

, 2020-04-06 18:56, pirms 2 mēnešiem
Muļķīgs raksts - kaut kāds no name holandietis, kura lielākais panākums ir fakts, ka ir iziets uz starta Lemānā, pārmet kaut ko uzvaras guvušam F1 pilotam

     [+] [-]

, 2020-04-06 19:22, pirms 2 mēnešiem
playthegame rakstīja: Muļķīgs raksts - kaut kāds no name holandietis, kura lielākais panākums ir fakts, ka ir iziets uz starta Lemānā, pārmet kaut ko uzvaras guvušam F1 pilotam
Tu nezini Koronelu no WTCC? Kauns!

  -1 [+] [-]

, 2020-04-06 19:58, pirms 2 mēnešiem
H.E.N.R.Y. rakstīja: Tu nezini Koronelu no WTCC? Kauns!
Spilgtākais ieraksts karjerā: testēja Arrows kur pamanijās būt vairāk kā 2 sekundes lēnāks par De la Rosu.

     [+] [-]

, 2020-04-06 19:59, pirms 2 mēnešiem
karliss rakstīja: Spilgtākais ieraksts karjerā: testēja Arrows kur pamanijās būt vairāk kā 2 sekundes lēnāks par De la Rosu.
6 uzvaras WTCC man izsaka vairāk.

     [+] [-]

, 2020-04-06 20:20, pirms 2 mēnešiem
H.E.N.R.Y. rakstīja: 6 uzvaras WTCC man izsaka vairāk.
Es jau tik tā to kā F1 snobs iezīmēju kā izskatās viņa komentāri no malas. Bet skaidrs, ka Rikijs ne tikai pēc naudas raujas, savādāk līgumā nebūtu atsauce uz palaišanu uz Ferrari vai Meršiem, ja tāda vajadzība rastos.

     [+] [-]

, 2020-04-06 20:27, pirms 2 mēnešiem
karliss rakstīja: Es jau tik tā to kā F1 snobs iezīmēju kā izskatās viņa komentāri no malas. Bet skaidrs, ka Rikijs ne tikai pēc naudas raujas, savādāk līgumā nebūtu atsauce uz palaišanu uz Ferrari vai Meršiem, ja tāda vajadzība rastos.
Es par to, ka ne visi, kuri nebrauc F-1, ir caurkritušie.

     [+] [-]

, 2020-04-06 21:50, pirms 2 mēnešiem
Kuru tas interesē, labāk nointervejiet broky saukantu!!

     [+] [-]

, 2020-04-06 21:55, pirms 2 mēnešiem
Skaidra lieta, ka katrs sportists grib nopelnīt pēc iespējas vairāk. Karjera ir īsa.

     [+] [-]

, 2020-04-06 22:29, pirms 2 mēnešiem
Muļķības, Red bull piedāvāja līdzīgu algu, kā Renault. Gan jau saprata, ka Verstapenu būs grūti pārspēt.