Layout: current: getContentLayoutLoad (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayoutLoad (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

F1 negrasās atcelt sacīkstes, ja kādam no braucējiem būs pozitīvas analīzes

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

F1 negrasās atcelt sacīkstes, ja kādam no braucējiem būs pozitīvas analīzes
Šarls Leklērs. Foto: EPA/Scanpix

F1 paziņojusi, ka 2020. gada sezona sāksies 5. jūlijā ar sacīkstēm Austrijā. Organizācijas priekšnieks Čeiss Kerijs pavēstījis, ka gadījumā, ja kādam no braucējiem vai komandas darbiniekiem būs pozitīvas koronavīrusa analīzes, sacensības netiks atceltas.

F1 sezonas pirmais posms martā bija paredzēts Austrālijā, un līdz pat pēdējam brīdim tika uzskatīts, ka sacīkstes notiks. Tomēr "McLaren" paziņoja, ka viens no komandas darbiniekiem bijis ar pozitīvām analīzēm, septiņas no desmit komandām atteicās doties trasē, un tika pieņemts lēmums par posma atcelšanu. Tagad oficiāli paziņots, ka sezona sāksies 5. jūlijā Austrijā.

"Mums būs izstrādāta procedūra, kas palīdzēs panākt to, ka infekcijas atklāšana nenovedīs pie posma atcelšanas. Ja vīruss būs kādam no pilotiem, tad komandu rīcībā būs rezerves braucēji," teica F1 boss Čeiss Kerijs. "Šobrīd ir pārāk daudz nezināmo, pārāk daudz kā būtu, ja būtu. Nevaram paredzēt pilnīgi visu. Tomēr kādas komandas nepiedalīšanās sacīkstēs tās neatceltu."

"Ir izstrādātas vadlīnijas, šobrīd biezums sasniedzis 80 līdz 90 lappuses. Labi saprotam, ka mūsu sportā divu metru distanci ievērot pilnīgi visās situācijās nav iespējams. Tāpēc nepieciešamas iestrādnes, lai kontrolētu riskus," teica Kerijs. Šobrīd apstiprināti astoņi posmi, visiem notiekot Eiropā divu mēnešu periodā. Kerijs gan pauda pārliecību, ka kopumā tiks aizvadīti 15 līdz 18 posmi, tomēr loģistikas neskaidrības neļauj tos apstiprināt oficiāli.

Izmantotie resursi:
https://www.bbc.com/sport/formula1/...

     [+] [-]

, 2020-06-03 12:55, pirms mēneša
Vienkārši sakot F-1 ir pie kājas covid-19

     [+] [-]

, 2020-06-03 13:02, pirms mēneša
Vairums cilvēku ir pie kājas. Mani ieskaitot