Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource616 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1507, Did:0, useCase: 0

Dragreisa sezonas atklāšana - 22.04. Biķerniekos!

22. aprīlī Biķernieku kompleksajā sporta bāzē notiks Latvijas Dragreisa čempionāta pirmais posms „DISCOMANIA Drag Meeting 2012”, kas vienlaikus būs arī Biķernieku trases atklāšanas pasākums. Sacensībās varēsim skatīt gan Baltijas ātrākos dragreisa auto, gan drifta meistaru šovu, kā arī notiks vēl neredzēta sacensība – Dragreisa čempionu spēkratus trasē izaicinās radio vadāmie Offroad modeļi.Biļešu iepriekšpārdošana "Biļešu servisa” tirdzniecības vietās, DUS „Statoil”, kā arī bilesuserviss.lv. Uzmanību - līdz pirmdienai, 9. aprīlim, biļetes uz sezonas atklāšanu dragreisā iespējams iegādāties tikai par LVL 5,00.
3

Jauns ātruma rekords - jau rīt Biķerniekos!

Foto no Dragreisa sezonas noslēguma preses tikšanās.Visi Baltijas dragsteri, jauns ātruma rekords un Streetbike Freestyle šovs Biķerniekos 4. septembrī!Latvijas un Igaunijas Dragreisa Čempionātu finālsacensības un „Eparts.lv Dragrace Cup 2011” noslēguma posms: Baltijas ātrākie dragsteri un motocikli, moto kaskadieri, drifta šovs, karsējmeiteņu dejas, riepu kūpināšana un pārsteigumi skatītājiem dragreisa sezonas noslēguma pasākumā svētdien, 4.septembrī, Rīgā, Biķerniekos. Sacensībās jaunu trases rekordu sasniegt gatavs arī mūsu valsts ātrākais autosportists Ilmārs Zausajevs ar savu leģendāro CARBON Destroyer. Auto jauda jau pārsniegusi 1200 zs!
1

CARBON Destroyer gatavojas sacensībām!

Reportāža no Latvijas Dragreisa čempionāta 3.posma plakāta fotosesijas.