Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 0

Pauerss uzvar Geitvejā un iesaistās cīņā par titulu

Juris Miņins
Juris Miņins

Pauerss uzvar Geitvejā un iesaistās cīņā par titulu
Vils Pauerss
Foto: USA Today/Scanpix

Ar Vila Pauersa uzvaru noslēdzās "Bommarito Automotive Group 500" sacīkstes, kas bija 15. "IndyCar" šīssezonas čempionāta posms. Tādējādi Pauerss ir nopietni iesaistījies cīņā par čempiona titulu.

Vils Pauress aizvadītajā nedēļas nogalē iekļuva šīs sezonas veiksmīgāko pilotu grupā, jo nu viņš ir ceturtais, kuram ir izdevies šosezon tikt pie trim uzvarām. Iepriekš to paveica Džozefs Ņūgārdens, Skots Diksons un Aleksandrs Rosi.

Šo panākumu Pauerss izcīnīja tiekot galā ar saviem tiešajiem konkurentiem arī kopvērtējumā. Skots Diksons aizvadīja labu sacīkšu pirmo daļu, ko viņš arī sāka no pirmās pozīcijas, taču tuvojoties brauciena noslēgumam konkurenti jaunzēlandieti sāka panākt un beigu beigās vispirms viņu apsteidza Pauerss, bet tad arī Aleksandrs Rosi.

Savukārt pats Rosi, kurš uzvarēja iepriekšējās nedēļas posmā, cerēja uz uzvaru, jo, kā viņam un komandai likās, bija izvēlējies izdevīgāku pitstopu stratēģiju, taču šoreiz viņi bija kļūdījušies un Pauerss apsteidza pašreizējo čempionāta vicelīderi.

Kā jau minēts, šīs "IndyCar" sezonas 15 posmos 12 uzvaras ir vienlīdzīgi sadalītas četru pilotu starpā un tāpēc ir tikai loģiski, ka atlikušajās divās sacīkstēs viņi arī cīnīsies par čempiona titulu, jo pārējiem braucējiem nav pat matemātiski-teorētisku iespēju iejaukties šajā cīņā.

Šobrīd pirmajā pozīcijā ir Skots Diksons, kuram ar 26 punktu deficītu seko Aleksandrs Rosi, bet 68 un 78 punktus aiz līdera ir iekārtojušies, attiecīgi, Pauerss un Ņūgārdens.

Atgādināsim, ka "IndyCar" seriālā par uzvaru piešķir 50 punktus, otrā vieta saņem 40, bet trešā tiek pie 35 punktiem. Tālāk punktu solis ir mazāk – viens vai divi punkti. Piecus punktus saņem ikviens startējušais. Bonusa punktus piešķir par pirmo starta pozīciju, vienu pilnu apli, kas ir aizvadīts esot vadībā (abos gadījumos pa vienam) un visvairāk vadības apļiem (divus punktus).

Izmantotie resursi:
https://www.indycar.com/

     [+] [-]

, 2018-08-27 21:26, pirms 2 gadiem
Mekl︍︍ējat p︍uisi!
E︍s es︍︍mu Poli︍na, e︍s e︍smu 2︍1, ja︍utrs, sla︍ids u︍n na︍v pie︍ticīg︍s v︍isp︍ār))
Fo︍to u︍n tālr︍uņa num︍urs anke︍︍tā >>︍> 18pop.tk