Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 0

F1 braucēji aicina palīdzēt smagā negadījumā cietušajam F4 pilotam

F1 braucēji aicina palīdzēt smagā negadījumā cietušajam F4 pilotam

Bilija Mongera avārija
Foto: mirror.co.uk

Formulas

Vairāki F1 piloti aicinājuši pasaules motoru sporta sabiedrību ziedot līdzekļus aizvadītās nedēļas nogalē F4 sacīkstēs smagi cietušajam britu autosportistam Bilijam Mongeram.

Negadījums notika Lielbritānijas Formula 4 sacensību laikā Doningtonas trasē. 17 gadus vecā angļa Mongera pilotētais auto lielā ātrumā ietriecās somu pilota Patrika Pasmas formulā, kas tobrīd bija apstājusies trases braucamās daļas malā. Burzmā to Mongers nevarēja ieraudzīt, tādēļ nepaspēja izvairīties no sadursmes.

Glābējiem bija nepieciešama pusotra stunda, pirms cietušais sportists tika atbrīvots no sadauzītās sacīkšu formulas, bet uzreiz pēc tam Mongeru nogādāja slimnīcā. Diemžēl viņam nācās amputēt abas kājas, un šobrīd Mongers atrodas mākslīgi izraisītā komā, no kuras tiks modināts tuvāko dienu laikā.

Viņa komanda "JHR Developments" uzreiz pēc tam internetā izveidoja īpašu lapu, kur ziedot līdzekļus Mongeram. Lai gan mērķis bija savākt 260 000 mārciņu, šobrīd 8300 cilvēki saziedojuši jau gandrīz 330 000 mārciņu. Ziedot aicinājuši arī F1 piloti Lūiss Hamiltons, Felipe Masa, Serhio Peress un citi.

Portāls ziedošanai: https://www.justgiving.com/crowdfun...

Billijs Mongers šogad bija plānojis aizvadīt otro sezonu formulu sacīkstēs. Arī pērn viņš startēja Lielbritānijas F4 čempionātā, trīs reizes kāpjot uz pjedestāla un kopvērtējumā izcīnot 12. vietu.

     [+] [-]

, 2017-04-20 11:21, pirms gada
F1 pilotiem tadas algas,ka nevar samest 260k?

     [+] [-]

, 2017-04-20 12:36, pirms gada
vahtanidis rakstīja: F1 pilotiem tadas algas,ka nevar samest 260k?
es nezinu, kas un kā ziedo, bet pieprasījums viņiem ziedot gadā ir vismaz uz kādu miljardu. Sennas filmā bija apraksts, ka Senna ziedoja pa kluso, lai nezinātu viņa vārdu, jo diemžēl daudzi aprod ar to, ka saņem ziedojumus, un kad vienu reizi nenoziedo, tad tevi nolād un nolamā. Pats esmu ar to saskāries, un man pārmeta, kāpēc neziedoju, un viņiem neinteresē, ka pašam samazinājušies ienākumi.
Šis gadījums protams ir citādāks, pie tam, F1 piloti varētu ziedot 1000 zaļos par katru izcīnīto punktu kādā atsevišķā braucēju fondā, kurš palīdz citiem braucējiem novērst avāriju sekas, līdzīgi kā basketbolā NBA par katru iemesto sodiņu 500$ nonāk atsevišķā fondā, kura izlietojumu tad arī paši spēlētāji izlemj.

     [+] [-]

, 2017-04-20 17:54, pirms gada
brinūms, ka čalis vispār palika dzīvs pēc šāda trieciena ko saņema

     [+] [-]

, 2017-04-21 10:08, pirms gada
Diezgan nožēlojami no miljardu sporta prasīt saziedot 260k! Čempionāta komandas pašas varēja samest mierīgi. Un pilotam nav nekas jāreklamē, ka viņš ko ziedo, noziedo un viss.

Bet biezie tādā veidā arī kļūst biezi, ka nešķiras ne no viena centa paši, tikai slauc parasto tautu, savukārt parastā tauta novilks pēdējo kreklu un otram atdos.

     [+] [-]

, 2017-04-22 17:41, pirms gada
Kā tur varēja nebūt dzeltenie karogi. Pat sarkanie prasījās.

Tev jābūt autorizētam,