Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 0

F2 negadījumā cietušais pilots tiek ārstēts mākslīgajā komā

Juris Grīns
Juris Grīns

F2 negadījumā cietušais pilots tiek ārstēts mākslīgajā komā
Huans Manuels Korea. Foto: F1.com

Traģiskajā negadījumā "Formula 2" sacīkstēs Spā-Frankošamps trasē cietušajam Huanam Manuelam Korea ir nepieciešams veikt vēl vienu operāciju, tomēr autosportista stāvoklis pamazām sāk uzlaboties.

Kā ziņots, negadījumā Beļģijā pirms kāda laika gāja bojā franču autosportists Antuāns Ibērs, kura mašīnas sānos lielā ātrumā ietriecās un smagi cieta amerikānis Korea, laužot abas kājas un gūstot arī muguras traumu. No slimnīcas Beļģijā viņš ir pārvests uz Londonu, kur turpina ārstēšanos.

Šobrīd Korea atrodas mākslīgi izraisītā komas stāvoklī un nākamās procedūras, ieskaitot operāciju, tiks veiktas, kad viņš būs vairāk atguvis spēkus.

"Esam piedzīvojuši labākas un sliktākas dienas, tāpat kā ir bijušas garākas un īsākas naktis, bet ar motoru sporta sabiedrības atbalstu, savu draugu, ģimenes, valsts un līdzjutēju palīdzību turpinām lūgt par Huanu Manuelu," teikts sportista vecāku izplatītajā paziņojumā. "Huans Manuels atrodas mākslīgajā komā ar paralīzi, lai ļautu viņa plaušām iespējami labāk atpūsties. Daudzi būtiskākie indikatori liecina, ka ir veselības uzlabojumi, kamēr citi mainījušies vien nedaudz."

Izmantotie resursi:
GPFans - The world's fastest-growing...

     [+] [-]

, 2019-09-19 22:47, pirms 2 mēnešiem
Ja nebūtu halo tiktu traumēti vēl divi piloti tajā avārijā