Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 0

Brāļi Martinovi – čempionāta trijniekā

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

Brāļi Martinovi – čempionāta trijniekā
Foto: MKM Motorsport

Alsundzniekiem Mārcim un Kristapam Martinoviem Latvijas čempionāts rallijkrosā beidzies ar augstiem sasniegumiem – izcīnīta 2. un 3. vieta.

Brāļi Martinovi ar automašīnām Lada startē klasē Lada RX. Tajā visiem sacensību dalībniekiem tehniskais stāvoklis ir ļoti līdzīgs, jo stingri nosacījumi nepieļauj nozīmīgu pārbūvi. Lada RX ir čempionātā visvairāk pārstāvētā klase – šosezon 26 dalībnieki. Notikuši pieci posmi, kur viens no tiem pirmo reizi ārpus Latvijas – Elvas trasē Igaunijā.

M.Martinovs 1. posmā un 3. posmā Biķernieku trasē izcīnīja uzvaru, un kopvērtējumā, tieši tāpat kā pērn, viņš ieguva 2. vietu. Pēdējā, izšķirošajā posmā, nācies piekāpties šī gada čempionam, igaunim Sigmaram Tammemegi. K.Martinovs ierindojās 3. vietā, un tas ir lielisks sasniegums, salīdzinot ar pagājušo gadu, kad Kristaps bijis septītais.

Trešo sezonu brāļi brauc komandā MKM Motorsport. Tās vadītājs Aigars Tīdmanis stāsta, ka komandā startējis arī baldonietis Kaspars Fricsons, sezonu sākot klasē Touring 2000, bet pēc motora defekta pirmajā posmā cīņu šajā klasē vairs nav turpinājis. Pēdējos posmos viņš braucis jaunizveidotajā klasē BMW RX 3000, kur beigu posmā Bauskā izcīnīja pārliecinošu uzvaru.

Latvijas rallijkrosa čempionātā komandai šī bijusi ceturtā sezona.

Izmantotie resursi:
Kurzemnieks.lv