Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 0

"Audi" pilots atklāj krāpšanos "Formula E" čempionātā

"Audi" pilots atklāj krāpšanos "Formula E" čempionātā
Daniels Abts
Foto: fiaformulae.com

"Audi" rūpnīcas komandas pilots Daniels Abts publiski pavēstījis par krāpšanos "Formula E" čempionātā saistībā ar "FanBoost" sistēmu.

Vienu mēnesi pirms katra "Formula E" posma līdzjutēji visā pasaulē ar interneta starpniecību var piedalīties "FanBoost" balsojumā. Trīs piloti, kas ieguvuši lielāko balsu skaitu nākamajās sacīkstēs iegūst iespēju uz piecām sekundēm izmantot papildus 40 zirgspēku jaudu (jaudas palielinājums no 200 uz 240 zs), kas nereti lieti noder, lai veiktu kādu izšķirošu apdzīšanas manevru.

Lai gan jau iepriekš bija izskanējušas ziņas, ka komandas šajā balsojumā mēģina krāpties, vācu autosportists Daniels Abts atklājis nedaudz vairāk.

"Es zinu, ka jūs darāt visu, lai balsotu par mani, un es strādāju smagi, lai jūs tajā iesaistītu," viņš stāsta saviem faniem videoblogā. "Tomēr ir daži piloti, kuri pamanījušies nedaudz krāpties ar šo sistēmu. Es nesaku to tādēļ, ka nemācētu zaudēt, bet gan tādēļ, ka es to zinu, jo kāds man par to pateica. Tur pavisam noteikti kaut kas nav kārtībā. Pirms iepriekšējām sacīkstēm bijām priekšā, bet tad pēkšņi vienas dienas laikā vairāki braucēji saņēma īpaši daudz balsis. Dīvaini, ka visas šīs balsis nāk no 12 pilsētām Ķīnā. Viņiem tur būtu jābūt neticami lielai fanu bāzei."

Viņš turpina: "Čempionāta vadība par to zina, bet neko nevar izdarīt, jo nespēj līdz galam to pierādīt. Tā ir katastrofa. Esmu par to ļoti dusmīgs. Jūtos apkrāpts. Zinu, ka uzvarētu šajā balsojumā ik reizi, ja tas būtu godīgs. Gribu, lai viss būtu taisnīgi."

"FanBoost" sistēmu pārvalda kompānija "Telescope", kas tiek augstu vērtēta interneta balsojumu un autentifikācijas procedūtu produktu tirgū, un sadarbojas ar dažādiem pasaulslaveniem šoviem.

"Formula E" vadītājs Alehandro Agags publiski gan noliedzis krāpšanās iespējamību: "Sistēma ir ļoti droša un pilotiem nevajadzētu tērēt laiku apšaubot tās vērtību."

Izmantotie resursi:
F1i.fr - F1i Magazine, la Formule 1 sur internet.

  +2 [+] [-]

, 2018-02-14 11:26, pirms 11 mēnešiem
Un ko tādu vispār var ņemt pie pilna? Fanboost Tad jau F1 vai rallijkrosā arī varēja izdomāt, ka tam kuram būs visvairāk balsis varēs izmantot vienu balonu ar nitro elektrība sa*isīs visu autosportu

     [+] [-]

, 2018-02-14 11:38, pirms 11 mēnešiem
Scam rakstīja: Un ko tādu vispār var ņemt pie pilna? Fanboost Tad jau F1 vai rallijkrosā arī varēja izdomāt, ka tam kuram būs visvairāk balsis varēs izmantot vienu balonu ar nitro elektrība sa*isīs visu autosportu
Ne jau elektrība, bet gan visādu šova elementu iesaistīšana rezultāta noteikšanā. Lai gan, protams, tas reizēm sacīkstes var padarīt interesantākas.

     [+] [-]

, 2018-02-14 11:43, pirms 11 mēnešiem
Damokla zobens rakstīja: Ne jau elektrība, bet gan visādu šova elementu iesaistīšana rezultāta noteikšanā. Lai gan, protams, tas reizēm sacīkstes var padarīt interesantākas.
Elektrība jau būs visa tā pamats

  +1 [+] [-]

, 2018-02-14 11:51, pirms 11 mēnešiem
njā.. autosports paliek par mskasti, ppar kaut kādu izrādi, nevis sacensībām.. kāds vēl fun boost? ldiodisms