Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 0

Bijušais WRC pilots Duvāls startēs Latvijas RX posmā

Bijušais WRC pilots Duvāls startēs Latvijas RX posmā

Fransuā Duvāls
Foto: Fiaworldrallycross.com

Rallijkross

Beļģis Fransuā Duvāls šajā nedēļas nogalē otro reizi piedalīsies FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posmā, Rīgā notiekošajā Neste World RX of Latvia aizstājot DA Racing-Eurodatacar pilotu Žanu-Baptiste Duborgu.

Duborgs posmu izlaidīs, jo viņa ģimenē gaidāms pirmais bērns, tāpēc CSDD Biķernieku trasē viņa vietu pie Peugeot 208 stūres ieņems bijušais pasaules rallija čempionāta braucējs Duvāls.

Savā PasaulesRX mājas posmā maijā, Duvāls ar Albatec Racing sagatavoto Peugeot 208 Supercar izcīnīja piecpadsmito vietu. Viņam gan nebūs iespējas aizvadīt testus ar DA Racing automašīnu pirms šīs nedēļas nogales sacensībām. “Vēlos pateikties Duborgu ģimenei, jo īpaši Dominikam, par manis izvēlēšanos dalībai šajā FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posmā. Žans-Baptiste, saprotamu iemeslu dēļ, paliek Francijā, līdz ar ko viņa vieta sacensībās kļuva pieejama. Kad saņēmu piedāvājumu, nekavējos ne mirkli un to pieņēmu,” stāsta Fransuā Duvāls, kurš 2010. gadā uzvarēja FIA Eiropas rallijkrosa čempionāta Beļģijas posmā.

“Ar šo automašīnu neesmu nobraucis nevienu metru, un arī trase man būs jauna. Es gan nedomāju, ka tas atstās būtisku iespaidu uz manu rezultātu. DA Racing Eurodatacar ir privātā komanda, kas cīnās pret rūpnīcu atbalstītām vienībām, tādēļ šī cīņa ir kā Dāvidam pret Goliātu, taču šis ir aizraujošs izaicinājums. Ceru ka laikapstākļi būs mainīgi, kas izlīdzinātu automašīnu veiktspēju. Ir grūti nostādīt konkrētu mērķi, taču es darīšu visu, lai panāktu labāko iespējamo rezultātu, pateicībā Duborgu ģimenei un visai DA Racing Eurodatacar komandai par viņu ticību maniem spēkiem.”

Izmantotie resursi:
Neste World RX of Latvia | FIA Pasaules...

Tev jābūt autorizētam,