Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 0

Šūmahers iegūst igauņu komandas biedru un paziņo plānus sezonai

Juris Grīns
Juris Grīns

Šūmahers iegūst igauņu komandas biedru un paziņo plānus sezonai
Miks Šūmahers
Foto: fiaf3europe.com

Septiņkārtējā F1 pasaules čempiona Mihaela Šūmahera dēls Miks apstiprinājis, ka arī šogad turpinās startēt Eiropas F3 čempionātā, kur pārstāvēs spēcīgo itāļu vienību "Prema". Tās sastāvā brauks arī igaunis Ralfs Arons.

2016. gadā "Prema" sastāvā ieguvis otro vietu Itālijas F4 čempionātā, "Formula 3" klasē Šūmahers debitēja tikai pērn, kad jau pārstāvēja šo pašu komandu Eiropas čempionātā. Debijas sezonā sportists regulāri finišēja pirmajā desmitniekā, labākajā no sacīkstēm izcīnot trešo vietu, kopvērtējumā ieņēma 12. pozīciju, bet debitantu ieskaitē bija trešais labākais.

"Konkurence "Formulā 3" ir grūta, spēcīga un spraiga," atzīst Šūmahers, kuram šobrīd ir 18 gadi.

Neskatoties uz to, ka daži piloti šajā vecumā jau debitē "Formulā 1", Šūmahers savu karjeru tādēļ vien negrasās sasteigt. Viņa tēvs savulaik pasaules čempionātā debitēja 22 gadu vecumā, vēlāk kļūstot par visu laiku panākumiem bagātāko braucēju.

"Tas, ka cīnos šajā līmenī, mani bagātina, tādēļ arī tik ļoti gribu šeit pavadīt vēl vienu sezonu," skaidro Miks Šūmahers. "Tas, ka varu turpināt darbu ar tik profesionālu komandu kā "Prema" var tikai palīdzēt man attīstīties. Gribu turpināt iegūt zināšanas un cīnīties par pirmajām vietām ar labākajiem braucējiem."

Šogad "Prema" komanda Eiropas F3 čempionātā startēs ar piecām mašīnām un viens no braucējiem sastāvā būs igaunis Ralfs Arons, kurš šajā seriālā brauca jau līdz šim. Bijušais Itālijas F4 čempions iet līdzīgu ceļu kā Šūmahers, un pērn kopvērtējumā ieguva devīto vietu.

Izmantotie resursi:
F1Today.net