Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 0

Baldones ledus trasē arī šogad notiks ziemas drifts

Baldones ledus trasē arī šogad notiks ziemas drifts

Foto: gvidoelksnis.com

Drifts / dragreiss

Pazīstamais drifta braucējs Gvido Elksnis un apvienība Drift Solutions piedāvā kārtējo ledus drifta pasākumu, kurš norisināsies jau 22.janvārī, ledus trasē ”Stūri”, Baldones novadā.

Ziemas drifts ir sacensības driftā uz ledus, kuras notiek tieši tāpat , kā klasiskā formāta drifts, ierastajā sezonās laikā vasarā. Atšķirība ir trases segums un automašīnu performance. Ierasto dūmu vietā ir sniega šaltis, plato riepu vietā ir šauras radžotas riepas un automašīnas jauda ziemā nespēlē noteicošo faktoru.

Trase ”Stūri” ir izveidota uz nopludinātas pļavas un ir droša braukšanai šādos ziemīgos apstākļos, ūdens dziļums tajā ir tikai 30 cm un pie ilgstošiem mīnusiem tas izsalst līdz zemei.

Ideja šāda pasākuma organizēšanai ir mudināt autobraucējus apzināti neslidināties uz ielām, bet gan visiem braukt gribētājiem ļaut izlikt savas emocijas šeit, demonstrējot meistarību drošā vidē, tas ir, slēgtā trasē, noskaidrojot kurš tad ir ledus drifta pavēlnieks!

Izmaiņas ir arī Ziemas drifta sacensību formātā – veselas 3. ieskaites klases :

Street RWD - jeb tautas klase – RWD auto ar ielas radžu vai bez radžu riepām.
Street 4WD – pilnpiedziņas auto ar ielas ražu vai bez radžu riepām.
PRO RWD – RWD auto ar sporta riepām 7mm zāģi.

Pasākums aizritēs pēc formāta – treniņi, pāru izloze, kura aizvietos ierasto kvalifikāciju un jau no pulksten 13:00 sāksies tandēmu braucieni.

„Stūru” ledus trasē ir izvēlēti četri ātri ieskaites līkumi, kurus braucējiem būs jāveic pēc tiesnešu noteiktās trajektorijas, demonstrējot savu prasmi vadīt auto uz ledus sānslīdē.

Skatītājiem būs ko redzēt, savu dalību ir apstiprinājuši vairāki Latvijas top pro drifta un rallija piloti, kā arī būs iespēja izbraukt ar ļoti ātru drift taxi uz ledus.

Par izklaidi skatītājiem organizatori speciāli izveidojuši nelielu kartingu trasi un sarūpējuši ziemas kartingus.

JTSVC Racing Team komanda piedāvās arī speciālus ziemas sacīkšu kartus ar Rotax Max 28zs dzinējiem.

Sacensību sākums dalībniekiem no 8:00(reģistrācija), kam sekos aktīvi treniņi līdz pat 13:00.

Reģistrācija online, sūtot vēstuli ar pieteikumu (vārds, uzvārds, auto, riepu modelis, radzes) uz e-pastu "ziemasdrifts@gmail.com".

Reģistrācija būs pieejama arī sacensību dienā.

Dalības maksa sacensībām ir 50,00eur.
Tandēmu braucieni no 13:00 – 17:00.
Skatītāju ērtībām pasākuma laikā darbosies kafejnīca, būs ugunskuru vietas, kur varēs sasildīties un šoreiz savu auto būs iespēja novietot stāvlaukumā no kura labi pārredzama visa trase.

Informācija par pasākumu: facebook.com

Izmantotie resursi:
Gymkhana.lv | Gvido Elksnis Drifting

Tev jābūt autorizētam,