Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 0

Millere aizstāv Eiropas čempiones titulu

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Millere aizstāv Eiropas čempiones titulu
Ieva Millere. Foto: LŪMSF

Aizvadītajās brīvdienās Jedovnicē, Čehijā, notika Eiropas čempionāta noslēguma posms, un kopvērtējumā FR1000 laivu klasē Ieva Millere no komandas “Motorsport77” izcīnīja zelta medaļu. Čempionāta kopvērtējumā sudraba medaļu ieguva Lielbritānijas sportists Džims Nūns un bronzas medaļu vācietis Larss Kacorke.

Eiropas čempionāts notika četros posmos. Pirmais posms bija Berlīnē, Vācijā, kur Ieva izcīnīja 2. vietu. 2. posms notika Zarasai, Lietuvā, kur viņa uzvarēja, bet 3. posms notika mājas trasē Aizkrauklē, kur savu skatītāju priekšā Ieva Millere triumfēja. Arī 4. posmā Jedovnicē Ieva izcīnīja 1. vietu, iegūstot maksimālo punktu skaitu, aiz sevis atstājot Jevgeņiju Aņikejevu un vācieti Andreasu Šulci, bet Didzis Jovaiša ierindojās 6. vietā.

Šajā sezonā Ieva brauca ar leģendārā ūdens motosportista un laivu konstruktora Lotāra Millera būvētu laivu, kas tika sagatavota atbilstoši jaunajiem Starptautiskās Ūdens motorsporta federācijas noteikumiem, nodrošinot tajā iespēju piesprādzēties, kas savā ziņā bija jauns izaicinājums.

“Latvijas Ūdens motosporta federācijas vārdā apsveicu Ievu Milleri un viņas komandu "Motorsport77" ar izcilu rezultātu un pašaizliedzīgu attieksmi visas sezonas garumā, un spēju aizsargāt Eiropas čempiones titulu jau otro gadu pēc kārtas.” teica Latvijas Ūdens motosporta federācijas prezidents Atis Slakteris.

Atgādinām, ka Ieva Millere 2018. gada sezonā izcīnīja Eiropas čempionāta zelta medaļu.

Informāciju sagatavoja:
LŪMSF preses dienests