Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 0

Baumanim veiksmīga izloze Dienvidāfrikas rallijkrosa posmā

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

Baumanim veiksmīga izloze Dienvidāfrikas rallijkrosa posmā
Jānis Baumanis Francijas posmā. Foto no sportista Facebook profila

Šajā nedēļas nogalē Dienvidāfrikā startēs sezonas noslēdzošais pasaules rallijkrosa čempionāta posms, kurā noskaidrosim šī gada pasaules čempionu. Pēc kvalifikācijas izlozes noskaidrojies, ka vienīgais latviešu braucējs Jānis Baumanis pirmajā kvalifikācijā startēs no iekšmalas.

Šobrīd uz titulu reāli pretendē trīs braucēji, kuri līdz šim vēl ne reizi nav kļuvuši par pasaules čempioniem. Līderis šobrīd ir zviedru sportists Timijs Hansens, kuram tikai vienu punktu zaudē Andreass Bakeruds. Trešais ir Kevins Hansens, kurš no vecākā brāļa atpaliek astoņus punktus.

Ceturtais kopvērtējumā ir Niklass Gronholms, kurš šosezon divus posmus operācijas dēļ bija spiests izlaist. Tikmēr augstajā piektajā vietā šobrīd ir Jānis Baumanis, kuram par piekto un sesto vietu būs sīva cīņa ar Timuru Timerzjanovu.

Pēc notikušās izlozes Jānis Baumanis pirmajā kvalifikācijas braucienā startēs pirmajā iebraucienā no iekšmalas. Blakus mūsu sportistam stāvēs Antons Marklunds, Guilamē de Riders un Niklass Gronholms. Brāļi Hanseni startēs trešajā iebraucienā, bet Bakeruds - ceturtajā.

Pavisam kopā startēs 16 Supercar automašīnas.

Sacensību programma (pēc Latvijas laika)
SESTDIENA, 9. NOVEMBRIS
09:15 Treniņbraucieni
13:00 1. kvalifikācija World RX, RX2
15:00 2. kvalifikācija World RX, RX2

SVĒTDIENA, 10. NOVEMBRIS
09:00 Iesildīšanās braucieni
10:10 3. kvalifikācija World RX, RX2
12:10 4. kvalifikācija World RX, RX2
14:00 Pusfināli RX2
14:00 Tiešraides translācija LTV7 un REPLAY.lv
15:00 Pusfināli World RX, Fināli RX2, World RX

  -1 [+] [-]

, 2019-11-08 22:01, pirms 9 mēnešiem
Lai jau veicas ! Bet kopš gājiena pēd posmā,mani īkšķi par šo cilvēku vairs netiks turēti... Rezultātus izlasīšu,bez emocijām