Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 0

Biķerniekos notiks "Baltic Time Attack" sacīkstes ar interesantiem auto uz starta

Juris Grīns
Juris Grīns

Biķerniekos notiks "Baltic Time Attack" sacīkstes ar interesantiem auto uz starta
Artūra Batraka "Lamborghini". Foto: Māris Stiprais, Facebook.com/Stiprsfoto

“Baltic Time Attack Series” otrais posms notiks īsi pirms Jāņiem – 22.jūnijā Biķernieku trasē. Seriāls debitēja pirms mēneša, 4. maijā, aizvadot sezonas atklāšanu “auto24ring” trasē Igaunijā.

Pirmās “Baltic Time Attack Series” sacīkstes pulcēja dalībniekus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas. Uz otro posmu Latvijā pievienosies ne vien kuplāks dalībnieku skaits no Baltijas valstīm, bet arī jauni dalībnieki no Somijas. Ziemeļvalsts sportistus Biķernieku trase piesaista ar savu reljefu un atrašanos meža vidū, kas rada īpašas un neaizmirstamas braukšanas sajūtas.

Jaunā seriāla pirmajās sacīkstēs uz starta izgāja ļoti interesants un daudzveidīgs automašīnu sastāvs. Trasē redzējām gan dalībnieku vidū populāros 3. sērijas “BMW” un “Honda Civic”, gan arī tādus sportiskus ielas auto kā “BMW M2”, “Mitsubishi Lancer Evolution”, “Nissan GT-R”, “Porsche 911 GT3” un “Toyota GT86”. Tāpat skatītājus ar, iespējams, ātrāko auto Baltijā priecēja Artūrs Batraks, pilotējot savu autošosejas “Lamborghini Huracan Super Trofeo”.

Kā pēc auto sastāva var saprast, tad “Baltic Time Attack Series” seriālā piedalīties aicināts ikviens, kas vēlas labi pavadīt laiku trasē un sacensties ar sev līdzīgi domājošiem. Dalībnieki var sacensties dažādās ielas un sporta auto klasēs.

Ir uzsākta arī biļešu tirdzniecība skatītājiem, tās pieejamas visās “Biļešu Servisa” kasēs, kā arī, protams, “Biļešu Servisa” mājaslapā internetā.