Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 0

Autosportisti mainīgos laikapstākļos Vaiņodē noslēdz "Kurzemes ziemas kausu"

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

Autosportisti mainīgos laikapstākļos Vaiņodē noslēdz "Kurzemes ziemas kausu"
Foto: Donatas Šimkus

Mainīgos laika apstākļos Vaiņodes lidlaukā ar Arta Jēkabsona absolūto uzvaru sestdien, 2. martā, aizvadīts autosprinta sacensību "Kurzemes ziemas kauss 2019" noslēdzošais posms.

FWD klasē uzvarēja Roberts Poriņš, otrais bija Oskars Virsis, bet trešo vietu ieguva Andris Neilands. Pavisam kopā piedalījās 15 dalībnieki. RWD klasē deviņu dalībnieku konkurencē uzvarēja Kristaps Vidiņš, otrais bija Artis Jēkabsons, bet trešais palika Kristaps Kronbergs.

4WD klasē desmit braucēju konkurencē ātrākais bija Mārtiņš Druvaskalns, otro vietu ieguva Dāvis Leitis, bet trešais bija Rūdolfs Grahoļskis. FWD/R klasē desmit dalībnieku konkurencē uzvarēja Roberts Poriņš, otrais bija Oskars Virsis, bet trešo vietu ieguva Mārtiņš Roze.

RWD/R klasē sešu dalībnieku konkurencē ātrākais bija Artis Jēkabsons, otrais bija Kristaps Vidiņš, trešais palika Dailis Jansons. 4WD/R klasē sešu braucēju konkurencē pirmais bija Dāvis Leitis, aiz sevis atstājot Mārtiņu Druvaskalnu un Rūdolfu Grahoļski. Historic klasē startēja vienīgi Uldis Lasmanis.

2WD OPen klasē 11 dalībnieku konkurencē uzvarēja Roberts Poriņš, aiz sevis atstājot Mārtiņu Rozi un Oskaru Virsi. 4WD Open klasē piecu dalībnieku konkurencē ātrākais bija Rūdolfs Grahoļskis, otrais bija Mārtiņš Druvaskalns, bet trešais palika Uldis Karlovskis.

Junioru konkurencē spēkojās četri dalībnieki. Uzvarēja Irmants Buivīds, otrais bija Daniels Zauka, aiz sevis atstājot Oskaru Ernestu Teni. Dāmām ātrākā bija Katrīna Ieva Gabaliņa, aiz sevis atstājot Elīnu Laugali un Sandru Poriņu.

Izmantotie resursi:
Ziņas :: Rekurzeme.lv