Kanepi un Petkoviča spiestas izlaist olimpiskās spēles

Kanepi un Petkoviča spiestas izlaist olimpiskās spēles

Andrea Petkoviča pēc potītes savainojuma gūšanas
Foto: AFP/Scanpix

Trešdien oficiāli par nepiedalīšanos Londonas olimpiādē paziņoja divas savu valstu vadošās tenisistes – vāciete Andrea Petkoviča un igauniete Kaja Kanepi.

Ranga 16. vietā esošā Kanepi papēžu savainojumu dēļ bija spiesta izlaist arī Vimbldonu. 27 gadus vecā Igaunijas tenisiste šogad uzvarējusi divos turnīros – Brisbenā uz "hard" seguma un Eštorilā uz māla.

Kanepi Igauniju pārstāvējusi divās olimpiādēs. 2004. gadā Atēnās zaudējums jau 1. kārtā, bet pirms četriem gadiem Pekinā Kanepi tika līdz 3. kārtai, kur piekāpās mājiniecei Na Lī. Kanepi vietu olimpiādē ieņems kolumbiete Mariana Duke-Marino.

Savukārt ranga 18. vietā esošā Petkoviča nav spēlējusi kopš aprīļa, kad uz Štutgartes māla guva potītes savainojumu. Bosnijā dzimusī tenisiste tādējādi izlaida gan "French Open", gan Vimbldonu, bet olimpiādē, kas notiks Vimbldonas kortos, vēl cerēja uzspēlēt. Gada sākumā Petkoviča guva muguras savainojumu, izlaižot "Australian Open" un nespēlējot līdz pat aprīlim.

Vācijai ar Petkoviču bija četras pārstāves olimpiskajās spēlēs – vēl arī Andželike Kerbere, Sabīne Liziki un Jūlija Gergesa. Starptautiskā Tenisa federācija pagaidām nav izlēmusi, kura tenisiste aizstās Petkoviču – kāda no vācietēm (Mona Bārtela vai Anna-Lēna Grēnefelde) vai citas valsts tenisiste.

Izmantotie resursi:
AP

     [+] [-]

, 2012-07-20 08:41, pirms 6 gadiem
Nadaāls arī nestartēs, bet tas jau nav svarīgi

Tev jābūt autorizētam,