Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1599, Did:0, useCase: 0

Straume: "Finišā domājām, ka esam finālā"

Straume: "Finišā domājām, ka esam finālā"

Smailīšu divnieks Krists Straume/Aleksejs Rumjancevs sestdien olimpiskajās spēlēs cīnīsies par 9. vietu. Foto: Romāns Kokšarovs, "f64 photo agency"/"Sporta Avīze"

Latvijas smailīšu divnieks Krists Straume/Aleksejs Rumjancevs piektdien nepiepildīja mērķi airēt olimpisko spēļu finālā, par ko abi sportisti bija ļoti vīlušies. "Izdarījām visu, ko varējām. Kā jau vienmēr," sacīja Straume, kuram šīs bija otrās olimpiskās spēles karjerā.

"Visi spēkos ir tik vienādi, ka vismazākā kļūda var izšķirt ļoti daudz. Tiesa, es šobrīd nevaru pateikt, kur bija mūsu kļūda, jo brauciens bija ļoti labs," pārliecināts bija Straume. "Ja salīdzina, priekšbrauciens bija daudz sliktāks. Pusfinālā it kā izdevās viss - tai skaitā starts."

Krists bija pārliecināts, ka atrašanās malējā celiņā nav ietekmējusi Latvijas dueta startu. ''Braucām savā tempā un viss. Blakus mums bija pasaules čempioni. Celiņa ziņā viss bija kārtībā." Tikmēr Rumjancevs pieļāva, ka mazliet patraucējis vējš, kas pūtis tieši no "mūsu" puses. "Es domāju, tas spēlēja nozīmīgu lomu. Mēs izdarījām visu, ko varējām. Esam sarūgtināti. Neko darīt - rītdien jāuzvar B finālā."

"Uz Londonu braucām ar mērķi tikt A finālā. Vienubrīd finišā pat likās, ka esam austrāliešiem priekšā," atzinās Straume. Par nieka tiesu ātrāki tomēr bija konkurenti, kuri kā pēdējie kvalificējās A finālam. "Sports ir sports. Acīmredzot konkurenti tieši šodien bija spēcīgāki."

"Protams, ka esmu sarūgtināts. Ko gan citu es varu pateikt! Arī man pēc finiša šķita, ka austrāliešus apsteidzām, taču izrādījās, ka mums pietrūka pavisam nedaudz. Kopumā braucām neslikti. Jutāmies labi. Nebija tā, ka finišā iebraucām knapi, knapi," sportiski nikns bija Rumjancevs. "Diemžēl mums visa sezona ir nekāda. Četrus gadus turējām augstu līmeni, pasaulē bijām sešiniekā visās gonkās. Šosezon nestrādājām mazāk - pat vairāk, bet notika tā, kā notika. It kā visu darām, bet drusku nepietiek. Varbūt pavisam nedaudz pietrūkst sapratnē. Ir dažādi sīkumi, bet, kad savācas kopā..."

Par ne pārāk pārliecinošo sniegumu priekšbraucienā Rumjancevs sacīja: "Mēs skatījāmies braucienu. Redzējām, ka mums tas ir vājāks nekā pirmais, tāpēc neizlikām visus spēkus. Zinājām, ka pusfinālam kvalificējas piecas laivas. Bijām pārliecināti, ka būsim starp tām. Tāpēc nevajadzēja tērēt visus spēkus, vairāk atstājām pusfinālam."

Rumjancevs bija vīlies, ka nav ticis pie teikšanas smailīšu vieniniekos. Par to, ka nebrauks, uzzinājis tikai Londonā. "Nezinu, kāpēc (Latvijas Kanoe federācijas - aut.) vadība pieņēma šādu lēmumu. Pateica, ka nebraukšu un viss. Neko man nepaskaidroja. Biju ļoti labā fiziskajā formā, spēka būtu pieticis. Galu galā ne reizi vien vienās sacensībās esmu braucis gan vieniniekos, gan divniekos. Turklāt te visu apvienot būtu bijis vieglāk, jo viss ir ļoti kompakti. Droši vien nebija lemts. Varbūt nākamreiz..." Rumjancevs pagaidām gan nedomā, ko darīs tālāk. Šis jautājums dienas kārtībā būs pēc olimpiādes.

     [+] [-]

, 2012-08-10 22:39, pirms 6 gadiem
Ko,200m vispār var domāt,tur ir jāmauc uz pilnu klapi. Bet ,nu korpusu aiz vadošajām laivām tas ir vilciena vagos.

Tev jābūt autorizētam,