Layout: current: getMobCustomLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:17, Did:0, useCase: 0

Foto: Sportacentrs.com iknedēļas TOPs: Latvijas klubu logo

Sporta klubu un komandu Latvijā ir ka biezs, taču tādu, kas atbildīgi izturas pret savu tēlu - krietni mazāk. Šīs nedēļas sportacentrs.com TOPā - tie, kurus varam uzteikt par radošu pieeju, drosmi un profesionalitāti sava logo izveidē. No 15. vietas līdz pat pirmajai - mūsuprāt, Latvijas labākie! Sev tīkamākos sportacentrs.com lietotāji var izcelt ar plusiņiem, tādējādi radot alternatīvus šī TOPa rezultātus (par gaumi nestrīdas!).

-11

+-

« iepriekšējais attēls visi attēli nākamais attēls »

15. Hokeja komanda "Ledgrauži"


Interesanta versija par ledu un hokeju. Laiku pa laikam redzot ziņas par notiekošajiem zemledus makšķerēšanas čempionātiem - jāskatās līdzi, lai tur kāds "neaizņemas"...

<h1>15. Hokeja komanda "Ledgrauži"</h1><br>
Interesanta versija par ledu un hokeju. Laiku pa laikam redzot ziņas par notiekošajiem zemledus makšķerēšanas čempionātiem - jāskatās līdzi, lai tur kāds "neaizņemas"...

<h1>14. Hokeja klubs Rīgas "Dinamo"</h1><br>
Jāatzīst, tieši logo pie "Dinamo" plašo mārketinga aktivitāšu veiksmēm pieskaitīt nevar, taču tas jau saaudzis ar komandu, un līdz ar to - kļuvis daudziem tuvs, kāds nu tas ir.
<h1>13. Basketbola klubs "Valmiera"</h1><br>
Pilsētas ģērbonis ir tadicionāls sporta klubu logo elements, taču Valmierai izdevies labs risinājums - uzrunā gan formas, gan krāsas.
<h1>12. Hokeja komanda "Ice Tigers"</h1><br>
Nepamet sajūta, ka kaut kur jau redzēts (pasaulē ir daudz līdzinieku...), taču - Latvijas apstākļiem diezgan drosmīgs logo, kas atbilst sporta veidam, un uzrunā fanus.
<h1>11. Florbola klubs "Latvijas Avīze"</h1><br>
Ja privāts klubs godina visas Latvijas krāsas - tas vien jau ir simpātiski. Komplektā - arī veiksmīgs un sportiskās noskaņās ieturēts kluba simbols.
<h1>10. Futbola klubs "Jūrmala"</h1><br>
Logo, kas ieturēts klasiskās tradīcijās, kuras izdevies profesionāli realizēt - harmoniskas krāsas, plūdenas formas, pilsētas un sporta veida simbolika.
<h1>9. Hokeja klubs "Rīga 2000"</h1><br>
Nedaudz stūrains un no pirmā acu uzmetiena - pat neveikls, taču klasisks logo, kas sevī spējis atrast vietu visai nepieciešamajai atribūtikai. Uz formām izskatījās glīti.
<h1>8. Hokeja klubs "ASK Ogre"</h1><br>
Varbūt nav tas profesionālākais darbs no dizaina viedokļa, taču bebrs ar pārkosto nūju - tā ir Latvijas hokeja klasika. Trāpīts ar tēlu un krāsām.
<h1>7. Basketbola klubs "Liepājas lauvas"</h1><br>
Žēl, ka Latvijas čempionāta bronzas medaļnieki logo vairs neizmanto uz formām - nēsāt cēlo dzīvnieku lauvu nosaukumu sportā ir privilēģija, turklāt liepājniekiem logo patiešām izdevies gaumīgs un bez amatieriskām formām.
<h1>6. Lakrosa komanda "Valmieras puikas"</h1><br>
Kaut gan sporta veids Latvijai eksotisks, izdevies radīt profesionālu logo, kas uzrunā - ar krāsām, tēlu un grafisko izpildījumu.
<h1>5. Hokeja komanda "Pīles"</h1><br>
Izteiktas Ziemeļamerikas tendences, kas labi pielāgotas Latvijas apstākļiem - komandas simbols, efektīgi grafiskie risinājumi, veiksmīgas krāsas.
<h1>4. Basketbola klubs VEF</h1><br>
Logo, kas atbilst kluba klasiskajam <i>haute couture</i> stilam - grafiski vienkāršs, taču mūsdienīgs, nemēģinot ekspluatēt tradicionālos elementus (pilsētas ģērbonis, dzīvnieki utt.)
<h1>3. Volejbola klubs "Ezerzeme"</h1><br>
Patīkams izņēmums vizuāli garlaicīgjā volejbola klubu saimē - grafiski mūsdienīgs , pat nedaudz huligānisks logo, kurā veiksmīgi apspēlēts kluba nosaukuma pirmais burts. Ar tādu ir potenciāls ļoti stilīgām formām!
<h1>2. Hokeja komanda "Rupuči"</h1><br>
Saturiski un vizuāli dinamisks logo, kurā trāpīts gan ar krāsām, gan tēlu un noskaņu. Kas nav mazsvarīgi tālākam pielietojumam - arī grafiski kompakts.
<h1>1. Regbija klubs "Miesnieki"</h1><br>
Oriģināls, gaumīgs un stilistiski ieturēts logo, kas harmoniski apvieno komandas simbolu un norādi uz sporta veidu. Teicami izvēlētas krāsas, un grafiski - nekā lieka.