Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource616 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:17, Did:0, useCase: 0
61

Sportacentrs.com iknedēļas TOPs: Latvijas klubu logo

Sporta klubu un komandu Latvijā ir ka biezs, taču tādu, kas atbildīgi izturas pret savu tēlu - krietni mazāk. Šīs nedēļas sportacentrs.com TOPā - tie, kurus varam uzteikt par radošu pieeju, drosmi un profesionalitāti sava logo izveidē. No 15. vietas līdz pat pirmajai - mūsuprāt, Latvijas labākie! Sev tīkamākos sportacentrs.com lietotāji var izcelt ar plusiņiem, tādējādi radot alternatīvus šī TOPa rezultātus (par gaumi nestrīdas!).
22

Sportacentrs.com iknedēļas TOPs: fanu saukļi

Fanu saukļi un dziesmas - tā ir neiznīkstoša sporta kultūras un līdzjušanas sastāvdaļa. Kas ir raksturīgākais vidējā aritmētiskā Latvijas fana arsenālā - to Sportacentrs.com mēģināja apkopot savā pirmajā iknedēļas Topā, kura sastādīšanā roku pielika arī portāla lietotāji.
6
43

Vēsturiskas eSporta bildes

Attēli, kas padarīja eSporta dzīvi daudz krāsaināku. ;) Ja Jūsu rīcībā atrodas kādas bildes, kas eSporta sabiedrībai kaut ko nozīmē, tad laipni lūgti tās šeit pievienot.
53

Olimpiskā bronza Rīgā

Šodien no Olipiskajām spēlēm Pekinā atgriezās mūsu olimpieši, kas beidza sacensības. Galvenais varonis bija mūsu svarcēlājs V. Ščerbatihs, kas pārveda bronzas medaļu. Piedāvājam foto ieskatu no lidostas "Rīga", kur tika viņš svinīgi sagaidīts. Foto: Romualds Vambuts.