Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:17, Did:0, useCase: 0

Zināmi 3.kārtas uzvarētāji

Zināmi 3.kārtas uzvarētāji

Arī martā skolēni visā Latvijā cītīgi sportoja, zīmēja, grieza un līmēja, lai atkal pārsteigtu konkursa "Sportiskākā klase" žūriju ar krāsainām un izdomu bagātām atskaitēm. Marta galveno balvu saņem Basu pamatskolas 9. klase.

Īpaši priecē tas, ka arī skolēnu vecāki sākuši aktīvi iesaistīties savu bērnu sporta dzīvē. Vairākās skolās tika sarīkotas sporta dienas ar vecāku piedalīšanos, kas izvērtās par īstiem svētkiem.

Skolēni turpina interesēties par Olimpiskās kustības vēsturi un tās attīstību, rīko konkursus un tematiskos vakarus. Vairāku skolu audzēkņi jau paspējuši doties pirmajos pārgājienos. Arvien lielāku piekrišanu gūst sienas avīzes, kuru sportam veltītās lappuses priecē ar sportiskāko skolēnu interesantākajām bildēm un aizraujošiem rakstiem par aktuālajiem sporta notikumiem Latvijā un pasaulē.

Uzslavas cienīgas ir vecāko klāšu skolēnu rūpes par mazāko klašu audzēkņiem. Tāpēc marta galveno balvu - novusa galdu, saņem Basu pamatskolas 9. klase, kuras skolēni visu mēnesi aktīvi piedalījās sporta treniņos un labprāt iesaistīja savās aktivitātēs arī „mazākos kolēģus”, strādājot ar tiem pie stājas, veiklības un līdzsvara uzlabošanas. Šīs klases skolēni ir sākuši gatavoties „Skolotāju sporta dienai” un sagatavoja tās scenāriju.

Mēneša veicināšanas balvas – Latvijas labāko basketbolistu kartīšu komplektus – Hansabanka dāvina:
Krāslavas Varavīksnes vidusskolas 3a klasei par skolēnu vecāku iesaistīšanu sporta aktivitātēs un sporta vakara „Ģimenes starti” sarīkošanu.

Rīgas 88. vidusskolas 2c klasei par radošu pieeju savu sportisko gaitu atspoguļošanā un īpašu izturību, veicot garo pārgājienu.

Rīgas 45.vidusskolas 1a klase par radošumu, sarīkojot sportam veltītu keramikas izstādi

Savukārt, Kuldīgas Mākslas un Humanitāro zinātņu vidusskolas 1. klasei par dažādiem sporta veidiem veltītu burvīgu dzejoļu sacerēšanu Hansabanka dāvina grāmatas, kuras "Latvijas bērnu žūrija" 2006. gadā atzinusi par labākajām un interesantākajām.

Uzmanību! Ņemot vērā, ka konkursa uzvarētāji tiks paziņoti Latvijas Jaunatnes olimpiādes laikā 13. maijā, lūdzam atsūtīt aprīļa atskaites līdz 5. maijam.

Konkurss “Sportiskākā klase” notiek no 2007. gada 9.janvāra līdz 30. aprīlim un tajā tiek vērtēti nevis labāko skolēnu sportiskie rezultāti un atzīmes, bet gan sporta nodarbību apmeklējums un klases kolektīva kopīga piedalīšanās sporta pasākumos – pilsētas skolu sporta sacensībās, krosos, pārgājienos. Īpaši vērtētas tiek skolēnu radošas idejas un realizētās aktivitātes olimpisko ideju popularizēšanā savā skolā un pilsētā.

Izvērtējot klašu iesūtīto informāciju, 13. maijā Latvijas Jaunatnes olimpiādes noslēguma ceremonijas laikā tiks pasludināta “Sportiskākā klase” 1.- 4. un 5.-12. klašu grupās. Jaunākās vecuma grupas uzvarētājiem “Hansabanka” dāvinās ceļojumu uz Ventspils Olimpisko centru, izmēģinot Akvaparka, u.c. Ventspils aktīvās atpūtas iespējas. 5.-12. klašu grupā galvenā balva - ceļojums uz Lietuvu, kļūstot basketbola kluba “Lietuvas Rytas” īpašajiem viesiem. Abos ceļojumos uzvarētājiem piebiedrosies Latvijas labākie sportisti. Pārsteiguma un veicināšanas balvas tiks piešķirtas vēl vairākām klasēm un individuāli – aktīvākajiem klašu pārstāvjiem.

Informāciju sagatavoja
Dace Mence, projekta vadītāja

     [+] [-]

, 2007-04-27 17:14, pirms 11 gadiem
MAna klase arī šijā piedalījās Nezināju, ka jau beidzies
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

Tev jābūt autorizētam,