Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:17, Did:0, useCase: 0

Mērķus sasniedz ar jaunākās paaudzes tehnoloģiju palīdzību jaunajā City Fitness Sky&More!

Kristaps Zālītis

20.janvārī durvis ir vēris jau sestais City Fitness sporta un aktīvās atpūtas klubs, kas atrodas iepirkšanās centrā Sky&More Duntes ielā 19a. Ar ko šis klubs ir īpašs? Tas ir piemērots tieši Tev, ja vēlies izskatīties lieliski, uzturēt labu pašsajūtu, rūpēties par savu veselību un to visu darīt pozitīvā, modernā un atraktīvā vidē, profesionāla un atsaucīga personāla pavadībā. Tā ir vieta kur piepildīt savas apņemšanās, gūt pašapziņu un satikt jaunus, interesantus cilvēkus.

City Fitness Sky&More ir atrodami Latvijā vel nebijuši ārzemēs labi zināmā ražotāja Pulse Fitness trenažieri. Tie ir moderni un piemēroti mūsdienu aktīvajam cilvēkam, jo ir ne tikai funkcionāli, bet arī aprīkoti ar dažādām “ekstrām”.

Trenažieri ir aprīkoti ar rezultātu uzskaites sistēmu Smart Centre. Ierīces ir pieslēgtas programmai, kura katram sporta kluba apmeklētājam individuāli uzraudzīs treniņu procesu un fiksēs tā rezultātus – vai vērojams progress, regress vai stagnācija. Šīs progresīvās tehnoloģijas ir lielisks palīgs un motivators, lai sasniegtu sev uzstādīto mērķi!

Iepriecinoša ziņa arī tiem, kas rūpējas par zaļu dzīvesveidu un planētas “veselību”! City Fitness Sky&More kardio trenažieri paši ģenerē sev strāvu – kļūstam dabai draudzīgāki.

Arī mūzikas faniem šī ir īstā vieta. Ja nevari treniņu iedomāties bez savas iemīļotās mūzikas - pieslēdz savu iPod vai iPhone un klausies savu mūziku vai pat skaties filmu, kuru nepaspēji noskatīties iepriekšējā vakarā. Varbūt tieši tas Tev palīdzēs sevi motivēt un sasniegt labus, vēl labākus rezultātus!

City Fitness Sky&More pieejama moderni aprīkota trenažieru zāle, kur atradīsi visu nepieciešamo sava ķermeņa pilnveidošanai, plaša nodarbību zāle – interesantām un daudzveidīgām nodarbībām, Body Bike zāle, pirtis – viss Taviem treniņiem un labsajūtai.

Tikai no 8. līdz 10.februārim Tev ir iespēja iegādāties abonementu par īpašu iepazīšanās cenu – tikai 21,50 Ls un saņemt arī dažādus patīkamus bonusus! Pērkot abonementu Tu saņemsi atlaides kuponu nākošā mēneša abonementa iegādei par tik pat labu cenu – 21,50 Ls, kā arī kuponu abonementa iegādei bez Abonementa aktivizēšanas maksas, ko vari uzdāvināt draugam. Ja vēlies sagādāt sev treniņu biedru un sportiskām aktivitātēm pievērst arī savus draugus un ģimeni, Tev noderēs 3 bezmaksas apmeklējumi.
Ar iegādāto abonementu varēsi sportot ne tikai jaunajā City Fitness Sky&More, bet arī 4 citos City Fitness klubos - Āgenskalns, Berga Bazārs, Bowlero un Olimpia. Apmeklē visus un izmēģini klubu piedāvātās dažādās sporta un aktīvās atpūtas iespējas.

Aizdzen ziemas nogurumu, stiprini imūnsistēmu, sasildies un ar jaunu sparu sagaidi pavasari kopā ar City Fitness!

Vairāk par City Fitness atradīsi mājaslapā: CityFitness

     [+] [-]

, 2012-02-01 12:08, pirms 9 gadiem
"Tas ir piemērots tieši Tev"

bļin, es citu city sport apmeklēju, berga bazārā... tas, laikam, nav tieši man... jāmeklē kas cits, jo, gan jau, kad uztasīsiet jaunu filiāli, tā arī būs tieši man... tā nekad neatradīšu īsto... laikam uz reaktoru būs jāiet, paldies, ka pabrīdinājāt!

     [+] [-]

, 2012-02-01 13:24, pirms 9 gadiem
JTerry rakstīja: "Tas ir piemērots tieši Tev"

bļin, es citu city sport apmeklēju, berga bazārā... tas, laikam, nav tieši man... jāmeklē kas cits, jo, gan jau, kad uztasīsiet jaunu filiāli, tā arī būs tieši man... tā nekad neatradīšu īsto... laikam uz reaktoru būs jāiet, paldies, ka pabrīdinājāt!
Rakstā runa iet par City Fitness, nevis city sport, vai runā par to pašu? Un aiz teksta "Tas ir piemērots tieši Tev" ir arī vārds JA.
Katram ir savs mīļākais klubs un katram tiesības izvēlēties.