Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:212, Did:0, useCase: 0
Aivars Lembergs (no labās) un
Aldons Vrubļevskis (centrā)
3

Latvijas lielākie sporta svētki – grāmatā

Trīs dienas pirms Pekinas Olimpisko spēļu atklāšanas Olimpiskajā sporta centrā tika prezentēta Latvijas II Olimpiādes grāmata. Tā kļuvusi par savdabīgu "ceļamaizi", lai iedvesmotu un nestu veiksmi Latvijas olimpiešiem Pekinā.
8

Olimpiāde noslēgusies negaidīti spoži

Latvijas sporta svētki - Latvijas II Olimpiāde Ventspilī, kas sākās 13. jūnijā ar atklāšanas ceremoniju un reti grandiozu uguņošanu, noslēgusies ar trim Latvijas rekordiem un lielisku olimpiešu sniegumu.
4

Triatlona uzvar Levša un Radionova

Latvijas II Olimpiādē Ventspilī vakar tika aizvadītas sacensības triatlonā, kur uzvaru guva Daugavpils sportisti - Ivars Levša un Karīna Rodionova.
1

Vieglatlētiem augstvērtīgi rezultāti Olimpiādē

Šajā nedēļas nogalē tika aizvadīta Latvijas II Olimpiāde Ventspilī, kurā arī ļoti atzīstamus rezultātus sasniedza vieglatlēti. Viens valsts rekords un divi junioru rekordi, kā arī virkne sezonas labāko sasniegumu.
11

Zināmi Latvijas II Olimpiādes pēdējās dienas rezultāti

Latvijas II Olimpiādes pēdējā sacensību diena noslēgusies ar Latvijas rekordu peldēšanā – 4x100m brīvā stila stafetē sievietēm Rīgas komanda sasniegusi rezultātu 3:58,82. Zināmi arī sacensību rezultāti pārējos sporta veidos.

Latvijas II Olimpiādē uzstādīts jauns valsts rekords peldēšanā

Latvijas II Olimpiādes pēdējā sacensību diena noslēgusies ar valsts rekordu peldēšanā – 4x100m brīvā stila stafetē sievietēm Rīgas komanda sasniegusi rezultātu 3:58,82, informē rīkotāji.
12

Olimpiādes turnīrā vīriem uzvar Ventspils

Latvijas II Olimpiādes basketbola turnīrā vīriem par uzvarētājiem kļuva Ventspils komanda, kas strīdu un emociju pilnā mačā ar 85:64 apspēlēja Jelgavu.

Zelts Ludzas rajona handbolistēm

Latvijas II olimpiādes sieviešu handbola turnīrā šodien par čempionēm kļuva Ludzas rajona handbolistes, kas guva uzvaras visās trijās turnīra spēlēs, informē sacensību organizatori.
2

Rīdzinieces triumfē futbolā

Par Latvijas II olimpiādes uzvarētājām futbolā šodien kļuva Rīgas pilsētas futbolistes. Otro vietu izcīnīja Saldus komanda, bet uz pjedestāla zemākā pakāpiena kāps Gulbenes futbolistes.
3

Basketbolā sievietēm triumfē Rīga

Latvijas II Olimpiādē noskaidroties uzvarētājas basketbolā sievietēm. Finālspēlē Rīga ar 75:52 uzvarēja Liepāju, atnesot kārtējo zelta godalgu Latvijas galvaspilsētas komandai.