Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:212, Did:0, useCase: 0

Šodien notiks sanāksme par Latvijas II Olimpiādes atklāšanas pasākumu

Šodien, 15.aprīlī, plkst. 14:00 Olimpiskajā centrā „Ventspils” notiks sanāksme par Latvijas II Olimpiādes atklāšanas pasākumu.

Līdz Latvijas II Olimpiādes sākumam palikušas vairs tikai 58 dienas un olimpiādes organizatori turpina veikt nepieciešamos sagatavošanas darbus, lai Latvijas lielākais sporta notikums tiktu aizvadīts veiksmīgi.

Sanāksmes laikā Producentu grupas „OUTLINE”, Olimpiskā centra „Ventspils” un Ventspils drošības dienestu pārstāvji pārrunās olimpiādes svinīgā atklāšanas pasākuma tehniskos un drošības jautājumus, kas saistīti ar sportistu parādes gājienu, tehnikas, aparatūras uzstādīšanu un ugunsdrošību.

Kā jau iepriekš informējām, pasākuma organizēšana uzticēta Producentu grupai „OUTLINE”, kas ieplānojusi grandiozu šovu ar muzikāliem priekšnesumiem, sportiskiem paraugdemonstrējumiem un gaismu spēlēm. Svinīgo atklāšanas ceremoniju 13. jūnijā varēs vērot gan klātienē Olimpiskā centra „Ventspils” stadionā, gan tiešraidē Latvijas Televīzijas 1.kanālā.

Informāciju sagatavoja:
Olimpiskais centrs "Ventspils" sporta un mārketinga daļa

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2008-04-15 13:12, pirms 11 gadiem
Man atgādina prieku par uzvaru