Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:212, Did:0, useCase: 0

Airēšanā līderis - Jūrmala

Latvijas II Olimpiādē, kas risinās Ventspilī noskaidroti uzvarētāji airēšanā, kur visvairāk medaļu komplektus savākusi Jūrmalas pilsēta.

Airēšanā 1000 m Priedaines distancē:
Nepārairu divniekos sievietēm zeltu izcīnīja Laura Dzene un Anete Risa no
Rīgas rajona (3:56,91). Sudrabs- Laila Rozīte un Tatjana Smirnova no Jelgavas (4:03,92). Bronza- Vita Antone un Baiba Strautmane no Rīgas (4:17,36).

Pārairu divniekos vīriešiem zeltu izcīnīja Jānis Timofejevs un Raivis Štāls no
Rīgas rajona (3:14,40). Sudrabs- Mārtiņš Pēterfelds un Valentīns Voitkevičš no Jūrmalas (3:18,41). Bronza- Ģirts Atslēga un Dairis Adamaitis no Jūrmalas
(3:20,73).

Nepārairu distancē vīriešiem zeltu izcīnīja- Vladimirs Pupela un Aleksejs
Lavrenovs no Daugavpils (3:34,00). Sudrabs- Mārtiņš Grandāns un Kārlis Rubīns no Jūrmalas (3:35,71). Bronza- Staņislavs Daņilovs un Kārlis Cekuls no Jūrmalas (3:37,47).

Pārairu divniekos sievietēm zeltu izcīnīja Liene Bertašjus un Liene
Stuberovksa no Rīgas rajona (3:37,91). Sudrabs- Sintija Lejniece un Liene
Kažoka no Jūrmalas (3:55,67). Bronza- Laura Dzene un Anete Risa no Rīgas
rajona (4:03,46).

Airēšanā 500 m Priedaines distancē:
Pārairu četriniekos vīriešiem zeltu izcīnīja Ģirts Atslēga, Dairis Adamaitis,
Uldis Odiņš un Uģis Kavietis no Jūrmalas (1:39,08). Sudrabs- Pēteris Bušs,
Mārtiņš Ļabis, Edgars Boitmanis un Mārtiņš Pučkurs no Jūrmalas (1:40,75).
Bronza- Mārtiņš Pēterfelds, Valentīns Voitkevičs, Jānis Kalējs un Ronalds
Lazda Lazdiņš(1:41,44).

Pārairu četriniekos sievietēm zeltu izcīnīja Liene Betašjus, Liene
Stuberovska, Laura Dzene un Anete Risa no Rīgas rajona (1:59,01). Sudrabs - Sintija Lejniece, Liene Kažoka, Linda Miķelsone un Kristīne Putniņa no Jūrmalas (1:59,81). Bronza- Evita Bunka, Marina Mihļenova, Egita Grundmane un Viktorija Volkova no Rīgas rajona (2:01,18).

Nepārairu četriniekos vīriešiem zeltu izcīnīja Pēteris Cekuls, Staņislavs
Daņilovs, Kārlis Cekuls un Krists Lamberts no Jūrmalas (1:38,86). Sudrabs -
Mārtiņš Slimbahs, Aldis Salzemnieks, Mārtiņš Grandāns un Kārlis Rubīns no
Jūrmalas (1:40,01). Bronza- Nauris Daugats, Edgars Evelons, Māris Rutkovskis un Ralfs Zujs no Rīgas rajona (1:42,72).

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2008-06-15 02:41, pirms 10 gadiem
nice.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

Tev jābūt autorizētam,