Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:212, Did:0, useCase: 0

Līdz Latvijas II Olimpiādei trīs mēneši

Andrejs Siliņš

Līdz Latvijas II Olimpiādei trīs mēneši
Latvijas II olimpiādes logotips

2008. gadā, kas visā pasaulē atzīts par olimpisko gadu, jau otro reizi notiks Latvijas Olimpiāde. Šobrīd līdz Latvijas II Olimpiādei, kas norisināsies no 13. līdz 15. jūnijam Ventspilī, palikuši trīs mēneši.

Latvijas Olimpiāde ir nozīmīgs notikums Latvijas sportā, kas pulcē Latvijas pašvaldību labākos sportistus un ļauj gūt sportisko apliecinājumu amatieru līgas komandām un individuālo sporta veidu pārstāvjiem gan no galvaspilsētas, gan Latvijas reģioniem.

Latvijas II Olimpiādes laikā tiks noskaidroti labākie Latvijas sportisti un neoficiālā vērtējumā noteikta sportiskākā Latvijas pašvaldība. Vienlaikus Latvijas II Olimpiāde būs viena no pēdējām iespējām sportistiem iekļūt Latvijas Olimpiskajā izlasē, lai šī gada augustā dotos uz Olimpiskajām spēlēm Pekinā.

Latvijas II Olimpiāde norisināsies Ventspilī, tādējādi Ventspils pilsēta jau otro reizi pēc kārtas kļūs par augstākā līmeņa Latvijas sporta notikuma mājvietu. Līgums par Latvijas II Olimpiādes rīkošanu Ventspilī 2007. gada 12. septembrī tika parakstīts starp Izglītības un zinātnes ministriju, Latvijas Olimpisko komiteju un Ventspils pašvaldību, kas tiesības rīkot šo pasākumu ieguva konkursa kārtībā.


Informāciju sagatavoja
Rolands Glazups
Ivetas Balodes komunikāciju konsultācijas

     [+] [-]

, 2008-03-11 14:29, pirms 11 gadiem
Kur var redzeet kadi ir olimpiades daliibnieki vai ko citu?
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2008-03-14 11:55, pirms 11 gadiem
Ventspils baseins