Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1533, Did:0, useCase: 0

Konkurss: "KHL janvāra prognozes kopā ar Unibet.com"

Jānis Cīrulis
Jānis Cīrulis @ciiruls

Kontinentālās Hokeja Līgas (KHL) cīņas ar sparu norisināsies jaunajā gadā. Portāls Sportacentrs.com kopā ar Unibet.com un Dinamo Rīga arī janvāra mēnesī turpinās iesākto - visiem lietotājiem piedāvās prognožu spēli, kurā jāprognozē katras turnīra spēles beigu rezultāts. Lai veicas!

KHL prognožu spēle portālā Sportacentrs.com norisinājusies jau vairākus gadus. Arī šogad spraigas prognozēšanas cīņas izvērtušās pirmajos četros mēnešos. Tās turpināsies arī atlikušās sezonas garumā. Cīņas par balvām notiek katra kalendārā mēneša ietvaros. Janvārī prognožu spēle norisināsies ar Unibet.com un Dinamo Rīga atbalstu.

Piedalīties JANVĀRA spēlē
JANVĀRA spēles rezultāti

Kas jādara, lai piedalītos konkursā?

Lai varētu piedalīties konkursā Jums jābūt reģistrētam portāla Sportacentrs.com lietotājam. Ja neesat reģistrēts portāla lietotājs, spiediet ŠEIT, lai reģistrētos. Ja jums rodas problēmas ar reģistrēšanos, lūdzu, ziņojiet par problēmām, rakstot uz e-pastu janisc@sportacentrs.com .

Kā norisināsies konkurss?

Konkurss „KHL decembra prognozes 2014” portālā Sportacentrs.com norisināsies 2014. gada janvārī. Jums jāprognozē visu attiecīgā kalendārā mēneša KHL spēļu beigu rezultāti, ierakstot pie katras komandas pa gūto vārtu skaitlim (neizšķirts nav iespējams). Spēles tiks ievadītas vismaz 24 stundas pirms to sākuma laika, bet brīvdienu spēles tiks ievadītas līdz piektdienas 17:00.

Kā spēlē tiks piešķirti punkti?

Atceries! Jāprognozē mača galaiznākums, tādējādi neizšķirts rezultāts nav iespējams.
Punkti tiks piešķirti pēc šādas shēmas:
Par pilnīgi pareizu spēles iznākuma prognozi - 3 punkti
Par pareizu spēles uzvarētāja prognozi ar pareizu vārtu starpību - 2 punkti
Par pareizu spēles uzvarētāja noteikšanu - 1 punkts
Par nepareizu spēles uzvarētāju noteikšanu - 0 punkti

Piedalīties JANVĀRA spēlē
JANVĀRA spēles rezultāti

Kā noteiks uzvarētājus?

Katras spēļu dienas beigās tiks ierakstīts spēļu pareizie rezultāti un pārrēķināti lietotāju iegūtie punkti. Spēles uzvarētājus noskaidrosim pēc visu attiecīgo spēļu beigām. Ja konkursa noslēgumā vairākiem dalībniekiem būs vienāds punktu skaits, tad augstāku vietu izcīnīs tas, kurš precīzāk atbildēs uz papildjautājumu. Svarīgi! Uz janvāra papildjautājumu – „Cik vārtus gūs "Dinamo Rīga" komanda 2013./2014. sezonas KHL regulārā turnīra janvāra spēļu pamatlaikos?” Jums jāatbild līdz ar atbildēm uz pirmajiem prognožu jautājumiem un šo atbildi nevarēsiet mainīt! Atbilde uz papildjautājumu ir obligāta – ja to nenorādīsiet, tad arī atbildes uz pamatjautājumiem netiek ieskaitītas! Tāpat obligāti ir jānorāda tālruņa numurs. Ja arī papildjautājumu atbildes vairākiem dalībniekiem sakritīs, tad augstāku vietu ieņems tas, kuram būs vairāk uzminēto precīzo rezultātu (3 punktu atbildes). Ja arī 3 punktu vērto atbilžu skaits sakritīs, tad skatīsimies 2 punktu vērto atbilžu skaitu. Tomēr, ja arī šis kritērijs neļaus noteikt, kurš ieņems augstāku vietu, tad tas tiks noteikts ar izlozes palīdzību.

Kādas ir balvas?

Balvas labākajiem prognozētājiem no Unibet.com, Dinamo Rīga un Sportacentrs.com.

VietaBalva
1.4 biļetes uz Dinamo Rīga spēli pret Zagrebas Medveščak 26.februārī; Dinamo Rīga suvenīri; SA+ pieeja uz vienu mēnesi
2.-3.2 biļetes uz Dinamo Rīga spēli pret Zagrebas Medveščak 26.februārī; Dinamo Rīga suvenīri; SA+ pieeja uz vienu mēnesi
4.-10.Dinamo Rīga suvenīri; SA+ pieeja uz vienu mēnesi

Piedalīties JANVĀRA spēlē
JANVĀRA spēles rezultāti

     [+] [-]

, 2014-01-02 12:34, pirms 5 gadiem
Joprojām gan neesmu redzējis futbola virslīgas kopējos sezonas rezultātus prognožu spēlē?!?

     [+] [-]

, 2014-01-02 15:55, pirms 5 gadiem
tornis rakstīja: Joprojām gan neesmu redzējis futbola virslīgas kopējos sezonas rezultātus prognožu spēlē?!?
Labākie SMScredit.lv Virslīgas rezultātu...

     [+] [-]

, 2014-01-02 16:37, pirms 5 gadiem
Paldies, kaut kā biju palaidis garām.

     [+] [-]

, 2014-01-02 22:36, pirms 5 gadiem
varēja jau uz Sočiem biļetes iedot...

  -1 [+] [-]

, 2014-01-04 14:14, pirms 5 gadiem
liigaliga rakstīja: varēja jau uz Sočiem biļetes iedot...

Paskaties un salīdzini Dinamo maču un Soču cenas biļetēm.

  +3 [+] [-]

, 2014-01-26 12:53, pirms 5 gadiem
Vakar Sibir spēlēja ar Magņitagorskas Metalurg nevis ar Novokuzņeckas Matalurgu. Lai būtu viss godīgi, spēles prognozi vajadzētu atcelt.

     [+] [-]

, 2014-02-22 08:32, pirms 5 gadiem
Kad bus rezultati KHL janvaara prognozes? Driiz bus maarts.