Konkurss: "Captain Morgan Kapteiņu spēle" - 3.kārta

Konkurss: "Captain Morgan Kapteiņu spēle" - 3.kārta

1:0

Grieķija - Krievija

1:0

Čehija - Polija

2:1

Portugāle - Nīderlande

1:2

Dānija - Vācija

0:1

Horvātija - Spānija

2:0

Itālija - Īrija

2:0

Zviedrija - Francija

1:0

Anglija - Ukraina

Sportacentrs.com sadarbībā ar „Captain Morgan” piedāvā konkursu, kurā dalībniekiem būs jāparāda erudīcija un prognozēšanas spējas saistībā ar Euro 2012 turnīru un tā dalībvalstu komandu kapteiņiem. Konkurss risināsies piecās kārtās – katrā kārtā pa četriem uzvarētājiem. Lai veicas!

Piedalīties 3.kārtas spēlē
Spēles 3.kārtas rezultāti

Kas jādara, lai piedalītos konkursā?

Lai varētu piedalīties konkursā Jums jābūt reģistrētam portāla Sportacentrs.com lietotājam. Ja neesat reģistrēts portāla lietotājs, spiediet ŠEIT, lai reģistrētos. Ja jums rodas problēmas ar reģistrēšanos, lūdzu, ziņojiet par problēmām, rakstot uz e-pastu janisc@sportacentrs.com .

Kā norisināsies konkurss?

Konkursam kopā būs piecas kārtas. Pirmā kārta 8. jūnijā, otrā 12. jūnijā, trešā 16. jūnijā, ceturtā 20. jūnijā, bet piektā – 26.jūnijā. Katrā kārtā būs jāatbild uz pieciem jautājumiem. Tie būs gan zināšanu, gan prognožu veida, taču tos vienos viena tēma – KAPTEIŅI. Katrā kārtā būs arī viens papildjautājums. Piecos pamatjautājumos jums būs jāizvēlas viens no atbilžu variantiem, bet papildjautājumā jāieraksta kāds skaitlis.

Kā tiks skaitīti punkti?

Aiz katra pamatjautājuma atbilžu varianta redzēsiet punktu skaitu, kuru būs iespējams iegūt, ja atbildēsiet pareizi. Visu jautājumu atbilžu punkti tiks summēti, lai uzzinātu uzvarētāju.

Kā noteiks uzvarētājus?

Konkursa uzvarētājus noteiksim katras kārtas ietvaros. Par uzvarētāju kļūs tas, kurš iegūs visvairāk punktus. Ja vairākiem dalībniekiem būs vienāds punktu skaits, tad vietu secība tiks noteikta ar papildjautājuma palīdzību. Jāatceras! Atbildi uz papildjautājumu jāieraksta līdz ar atbildēm uz pirmajiem pamatjautājumiem. Šo atbildi nevarēs mainīt!

Kādas ir balvas?

Katras kārtas trīs labākajiem balvas pasniegs „Captain Morgan”. 1.vietai – „Captain Morgan” glāžu komplekts un divas biļetes uz festivālu „Summer Sound”, bet 2. un 3.vietai „Captain Morgan” T-krekls. Tāpat katrā kārtā pie divām biļetēm uz festivālu „Summer Sound” tiks vēl viens laimīgais, kuru noteiksim izlozes kārtībā. Lai veicas!

Piedalīties 3.kārtas spēlē
Spēles 3.kārtas rezultāti

1.kārtā uzvar lietotāji kipaa, ARTURA, shnelga, arnis30

2.kārtā uzvar lietotāji silverstar, skuns1, tornis, krista93

Konkursa pirmās divas kārtas jau noslēgušās. 1.kārtā pareizi uz visiem pieciem jautājumiem spēja atbildēt 12 lietotāji, tāpēc, lai noteiktu trīs uzvarētājus, talkā bija jāņem papildjautājums. Tā pareizā atbilde ir 64290 (tieši tik skatītāju apmeklēja Ukrainas un Zviedrijas maču). Līdz ar to pirmā vieta lietotājam kipaa, otrā ARTURA, bet trešā shnelga. Ceturto uzvarētāju izlozējām no visiem konkursa dalībniekiem – veiksme uzsmaidīja arnis30.

2.kārtā visus piecus jautājumus pareizi spēja atbildēt tikai viens dalībniekis - silverstar, kuram kārtas uzvarētāja tituls. Aiz viņa skuns1, kā arī tornis, kurš visprecīzāk no 10 dalībniekiem prognozēja skatītāju skaitu Anglijas un Zviedrijas mačā (pareizi – 64640). Ceturtais uzvarētājs šoreiz krista93, kuru noteicām ar izlozes palīdzību. Ar visiem uzvarētājiem sazināsimies personīgo vēstuļu veidā!

Spēles 1.kārtas rezultāti
Spēles 2.kārtas rezultāti

Tev jābūt autorizētam,