Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1382, Did:0, useCase: 0

Konkurss: 2015.gada Janvāra "Betsafe patiesā viedokļa spēle"

Sportacentrs

Sveiciens jaunajā gadā. Arī tajā portāla Sportacentrs.com dalībniekus priecēs Betsafe.com "Patiesā viedokļa spēle". Prognozē dažādu sporta spēļu iznākumus un saņem balvas no Betsafe.com un Sportacentrs.com. Lai saņemtu balvas, jāprognozē vismaz 50 spēļu iznākumi un jāiekļūst labāko 15 pulkā. Lai veicas janvārī!

Par spēli

Noteikumi paliek tie paši vecie - Ikvienam Sportacentrs.com reģistrētam lietotājam katra kalendārā mēneša sākumā tiek piešķirti 100 “Patiesā viedokļa spēles” punkti. Mēneša laikā lietotājam ir iespēja veikt prognozes par dažādu sporta maču iznākumiem – par katru prognozēto spēli viens punkts tiks atskaitīts, bet, ja prognoze izrādīsies precīza, lietotājam tiks piesaistīts tāds punktu skaits, kāds bijis koeficients uz attiecīgo iznākumu. Jeb vienkāršāk – iespējams veikt vienu punktu vērtas likmes uz spēļu iznākumiem.

„Patiesā viedokļa spēles” dalībnieki piedalās cīņā par balvām. Balvas mēneša ieskaitē saņems piecpadsmit labāko rezultātu uzrādītāji. Kopējais balvu fonds no Betsafe.com būs bonusi 300 eiro vērtībā. Pirmās vietas ieguvējam tiks 100 eiro bonuss, otrās vietas ieguvējam 50 eiro bonuss, bet trešās - 30 eiro bonuss. 4.-15.vietu ieguvēji saņems 10 eiro bonusu. Svarīgi – lai pretendētu uz balvām, mēneša laikā jāveic prognozes uz vismaz 50 spēlēm! Svarīgi - janvārā kopvērtējumā tiks pieskaitītas spēles, kuras notiek sākot no 1.janvāra 00:00 līdz 31.janvāra 23:59. Respektīvi - ja prognozes veicāt vēl vecajā gadā uz janvāra spēlēm,tad to iznākumi tiek pieskaitīti janvārī.

Dalībniekiem ir iespēja vēl vairāk palielināt savas balvas apjomu. Ja līdz attiecīgā mēneša 15. datumam būsiet veicis vismaz vienu reālas naudas likmi Betsafe.com, tad bonusa apjoms tiks reizināts ar 1,5!

SVARĪGI! Mēneša kopvērtējumā balvas var saņemt tikai viens unikāls Betsafe.com lietotājs (IP adrese vai mājsaimniecība). Ja vairāki uzvarētāji norādīs vienu Betsafe.com lietotāja vārdu, tad balva tiks piešķirta  tikai vienam no tiem! Ja Betsafe.com radīsies aizdomas par  vairākiem lietotājvārdiem no vienas IP adreses vai mājsaimniecības, balva var netikt izmaksāta vispār. Lai saņemtu balvu, lietotājam jābūt reģistrētam un pilntiesīgam Betsafe.com lietotājam jau uzsākot attiecīgā mēneša spēli!

Kā spēlēt spēli?

Sportacentrs.com labajā augšējā stūrī esam izveidojuši "Patiesā viedokļa spēles" informācijas logu. Tajā redzams jūsu punktu skaits, veikto prognožu skaits un prognožu skaits, kādu kopā nepieciešams veikt (50) par aktuālo mēnesi.  Ja ar peli uzbrauksi virsū šim informācijas logam, parādīsies papildus iespējas nokļūt uz prognožu veikšanas sadaļu, spēles kopvērtējumu un noteikumu aprakstu.

Skatījumā "Prognozes" iespējams pārlūkot savu veikumu attiecīgajā mēnesī - kā sekmējies līdz šim. Tāpat šeit iespējams veikt prognozes uz nākamajiem mačiem.

Skatījumā "Kopvērtējums" redzēsi kā šomēnes veicies citiem spēlētājiem, kuri ir līderi, un kurā vietā esi Tu.

Tāpat veikt prognozes par spēļu iznākumiem varēsi Sportacentrs.com publicētajos rakstos, kas saistīti ar šīm spēlēm. Prognožu veikšanas bloks atradīsies rakstu nobeigumā. Lai veiktu prognozi, vien jānospiež uz kādu no iznākumu variantiem, turklāt zem katra no variantiem redzams, cik procenti Sportacentrs.com lietotāju to izvēlējušies.

ŠEIT vari apskatīt savas janvāra likmes un sekot līdzi saviem punktiem

Kad veikt prognozes, kādi mači tiks publicēti?

Prognozi par spēles iznākumu var veikt tikai pēc tam, kad mūsu sistēmā ir ievadīti mača dažādu iznākumu varbūtību koeficienti. Spēlei netiks piedāvāti visi mači no Betsafe.com klāsta, bet nozīmīgākie no tiem. Ja ir vēlme, lai mūsu sistēmā tiktu ievadīti kādi turnīri, lūdzu rakstiet ieteikumus uz epasta adresi sportacentrs@sportacentrs.com - uzklausīsim vēlmes un, iespēju robežās pievienosim spēles.

     [+] [-]

, 2015-01-05 14:16, pirms 6 gadiem
Jūtu, ka būs...

  +2 [+] [-]

, 2015-01-07 23:28, pirms 6 gadiem
Kaut kas nav kārtībā, otro dienu jau nepieskaita rezutlātu - tik atņem, kad prognozē rezultātu!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2015-01-30 10:42, pirms 6 gadiem
Tagad ari neskaita klat punkts, tikai nem nost.

  +1 [+] [-]

, 2015-02-02 12:33, pirms 6 gadiem
Pēc pirmās dienas jābūt 105,36 punktiem ,bet ir tikai 103,36. Diez kur tie 2 punkti palikuši un ja tā nepieskaita katru dienu, tad mēnesī sakrājas ooou.. cik daudz?

  +1 [+] [-]

, 2015-02-02 12:54, pirms 6 gadiem
Februārī vēl neesmu veicis nevienu likmi, bet punkti tikai 98 un kopvērtējumā parādās kaut kādas mistiskas 2 likmes, kuras nemaz nav veiktas.

     [+] [-]

, 2015-02-05 15:37, pirms 6 gadiem
Kad būs rezultati?

     [+] [-]

, 2015-02-11 16:47, pirms 6 gadiem
Kaadam par janvaari jau ieskaiitija naudu ?

  +1 [+] [-]

, 2015-02-18 13:13, pirms 6 gadiem
Kapēc čempion līgu nav iekļāvuši?

     [+] [-]

, 2015-02-22 12:44, pirms 6 gadiem
WTA Dubai Duty Free Tennis Championships Karolina Pliskova — Garbine Muguruza

Pusfināls
6:4, 5:7, 7:5

1
2.45 55%
-
0%
2
1.53 45%
Prognoze:
Karolina Pliskova Rezultāts:
Garbine Muguruza Punkti