Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1382, Did:0, useCase: 0

Martā atgriežas "Betsafe patiesā viedokļa spēle"

Sportacentrs

Pēc divu mēnešu pauzes portālā Sportacentrs.com atgriežas Betsafe.com "Patiesā viedokļa spēle". Marta mēnesī prognozē dažādu sporta spēļu iznākumus un saņem balvas no Betsafe.com un Sportacentrs.com. Lai saņemtu balvas, jāprognozē vismaz 50 spēļu iznākumi un jāiekļūst labāko 15 pulkā. Lai veicas!

Par spēli

Ikvienam Sportacentrs.com reģistrētam lietotājam katra kalendārā mēneša sākumā tiek piešķirti 100 “Patiesā viedokļa spēles” punkti. Mēneša laikā lietotājam ir iespēja veikt prognozes par dažādu sporta maču iznākumiem – par katru prognozēto spēli viens punkts tiks atskaitīts, bet, ja prognoze izrādīsies precīza, lietotājam tiks piesaistīts tāds punktu skaits, kāds bijis koeficients uz attiecīgo iznākumu. Jeb vienkāršāk – iespējams veikt vienu punktu vērtas likmes uz spēļu iznākumiem.

„Patiesā viedokļa spēles” dalībnieki piedalās cīņā par balvām. No 2014.gada balvas mēneša ieskaitē saņems piecpadsmit labāko rezultātu uzrādītāji. Kopējais balvu fonds no Betsafe.com būs bonusi 300 eiro vērtībā. Pirmās vietas ieguvējam tiks 100 eiro bonuss, otrās vietas ieguvējam 50 eiro bonuss, bet trešās - 30 eiro bonuss. 4.-15.vietu ieguvēji saņems 10 eiro bonusu.Svarīgi – lai pretendētu uz balvām, mēneša laikā jāveic prognozes uz vismaz 50 spēlēm, bet cik tieši likmes veic - tas ir tavā ziņā! Svarīgi - marta kopvērtējumā tiks pieskaitītas spēles, kuras notiek sākot no 1.marta 00:00 līdz 31.marta 23:59. Respektīvi - ja prognozes veicāt jau februārī uz marta spēlēm, tad šie rezultāti tiek pieskaitīti martā.

Dalībniekiem ir iespēja vēl vairāk palielināt savas balvas apjomu. Ja līdz attiecīgā mēneša 15. datumam būsiet veicis vismaz vienu reālas naudas likmi Betsafe.com, tad bonusa apjoms tiks reizināts ar 1,5!

SVARĪGI! Mēneša kopvērtējumā balvas var saņemt tikai viens unikāls Betsafe.com lietotājs (IP adrese vai mājsaimniecība). Ja vairāki uzvarētāji norādīs vienu Betsafe.com lietotāja vārdu, tad balva tiks piešķirta  tikai vienam no tiem! Ja Betsafe.com radīsies aizdomas par  vairākiem lietotājvārdiem no vienas IP adreses vai mājsaimniecības, balva var netikt izmaksāta vispār. Lai saņemtu balvu, lietotājam jābūt reģistrētam un pilntiesīgam Betsafe.com lietotājam jau uzsākot attiecīgā mēneša spēli!

Kā spēlēt spēli?

Sportacentrs.com labajā augšējā stūrī esam izveidojuši "Patiesā viedokļa spēles" informācijas logu. Tajā redzams jūsu punktu skaits, veikto prognožu skaits un prognožu skaits, kādu kopā nepieciešams veikt (50) par aktuālo mēnesi.  Ja ar peli uzbrauksi virsū šim informācijas logam, parādīsies papildus iespējas nokļūt uz prognožu veikšanas sadaļu, spēles kopvērtējumu un noteikumu aprakstu.

Skatījumā "Prognozes" iespējams pārlūkot savu veikumu attiecīgajā mēnesī - kā sekmējies līdz šim. Tāpat šeit iespējams veikt prognozes uz nākamajiem mačiem.

Skatījumā "Kopvērtējums" redzēsi kā šomēnes veicies citiem spēlētājiem, kuri ir līderi, un kurā vietā esi Tu.

Tāpat veikt prognozes par spēļu iznākumiem varēsi Sportacentrs.com publicētajos rakstos, kas saistīti ar šīm spēlēm. Prognožu veikšanas bloks atradīsies rakstu nobeigumā. Lai veiktu prognozi, vien jānospiež uz kādu no iznākumu variantiem, turklāt zem katra no variantiem redzams, cik procenti Sportacentrs.com lietotāju to izvēlējušies.

ŠEIT vari apskatīt savas marta likmes un sekot līdzi saviem punktiem

Kad veikt prognozes, kādi mači tiks publicēti?

Prognozi par spēles iznākumu var veikt tikai pēc tam, kad mūsu sistēmā ir ievadīti mača dažādu iznākumu varbūtību koeficienti. Spēlei netiks piedāvāti visi mači no Betsafe.com klāsta, bet nozīmīgākie no tiem. Ja ir vēlme, lai mūsu sistēmā tiktu ievadīti kādi turnīri, lūdzu rakstiet ieteikumus uz epasta adresi sportacentrs@sportacentrs.com - uzklausīsim vēlmes un, iespēju robežās pievienosim spēles.

     [+] [-]

, 2014-03-03 12:26, pirms 5 gadiem
Teicama ziņa drūmā pirmdienas rītā!

  +2 [+] [-]

, 2014-03-03 12:36, pirms 5 gadiem
Kur,tad var apskatīties un uzlikt likmes?Man profilā nau sadaļa betsafe.com likmes,kā tas bīja iepriekšējos gados,kad to spelēju.

  -1 [+] [-]

, 2014-03-03 15:12, pirms 5 gadiem
fantastiski

     [+] [-]

, 2014-03-03 20:07, pirms 5 gadiem
kāda ir likme uz Ukrainas un Krievijas maču?

     [+] [-]

, 2014-03-03 21:14, pirms 5 gadiem
IZCILI! Paldies

     [+] [-]

, 2014-03-03 21:57, pirms 5 gadiem
Nu tad beidzot..

     [+] [-]

, 2014-03-04 22:55, pirms 5 gadiem
Un kur var redzēt uz ko ir uzlikuši citi?
Būtu patīkami, ja šeit sportacentrā būtu sadaļa ar tipsteru likmēm kuras būtu tiešām reāli pamatotas, ka tās varētu iziet kaut kas līdzīgs kā internetā meklētājā uzsitot bettingexpert...

     [+] [-]

, 2014-03-06 23:43, pirms 5 gadiem
DjArchy rakstīja: Un kur var redzēt uz ko ir uzlikuši citi?
Būtu patīkami, ja šeit sportacentrā būtu sadaļa ar tipsteru likmēm kuras būtu tiešām reāli pamatotas, ka tās varētu iziet kaut kas līdzīgs kā internetā meklētājā uzsitot bettingexpert...
Tu nevaretu ludzu pateikt,vel kadu adresi,kas butu lidziga bettingexpert...kur ir pamatojums likmeme..

     [+] [-]

, 2014-03-09 09:53, pirms 5 gadiem
Kā ir ar minimālo punktu skaitu, kas ir jāsavāc, lai kvalificētos balvu ieguvējiem? Vai tagad tas ir tacelts, nevaru atrast info.

     [+] [-]

, 2014-03-16 16:22, pirms 5 gadiem
Sibir — Ak Bars 3:2 P, Prognoze: Neizšķirts; Rezultāts: Sibir. Izlabojiet, lūdzu.

     [+] [-]

, 2014-04-01 13:50, pirms 5 gadiem
Kapec,nekas nenotiek,un vel naudina nau ieskaitita betsafe kontaa..?

     [+] [-]

, 2014-04-01 14:48, pirms 5 gadiem
Kad nauda tiks ieskaitīta??

     [+] [-]

, 2014-04-01 17:35, pirms 5 gadiem
uzvaretaji tiks pazinjoti atsevishkjaa rakstaa.. shobriid notiek peedeejo rezultaatu paarbaude un pargjenereshana..

     [+] [-]

, 2014-04-02 08:14, pirms 5 gadiem
Sportacentrs rakstīja: uzvaretaji tiks pazinjoti atsevishkjaa rakstaa.. shobriid notiek peedeejo rezultaatu paarbaude un pargjenereshana..
Kad Tad tos uzvaretajus apbalvos,un vares sajust tos laimestus?