Layout: current: getContentLayoutLoad (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayoutLoad (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1382, Did:0, useCase: 0

Konkurss: Jūlija "Betsafe patiesā viedokļa spēle"

Sportacentrs

Arī jūlijā portālā Sportacentrs.com norisināsies Betsafe.com "Patiesā viedokļa spēle". Prognozē dažādu sporta spēļu iznākumus un saņem balvas no Betsafe.com un Sportacentrs.com. Lai saņemtu balvas, jāprognozē vismaz 50 spēļu iznākumi un jāiekļūst labāko 15 pulkā. Lai veicas!

Par spēli

Ikvienam Sportacentrs.com reģistrētam lietotājam katra kalendārā mēneša sākumā tiek piešķirti 100 “Patiesā viedokļa spēles” punkti. Mēneša laikā lietotājam ir iespēja veikt prognozes par dažādu sporta maču iznākumiem – par katru prognozēto spēli viens punkts tiks atskaitīts, bet, ja prognoze izrādīsies precīza, lietotājam tiks piesaistīts tāds punktu skaits, kāds bijis koeficients uz attiecīgo iznākumu. Jeb vienkāršāk – iespējams veikt vienu punktu vērtas likmes uz spēļu iznākumiem.

„Patiesā viedokļa spēles” dalībnieki piedalās cīņā par balvām. No 2014.gada balvas mēneša ieskaitē saņems piecpadsmit labāko rezultātu uzrādītāji. Kopējais balvu fonds no Betsafe.com būs bonusi 300 eiro vērtībā. Pirmās vietas ieguvējam tiks 100 eiro bonuss, otrās vietas ieguvējam 50 eiro bonuss, bet trešās - 30 eiro bonuss. 4.-15.vietu ieguvēji saņems 10 eiro bonusu. Svarīgi – lai pretendētu uz balvām, mēneša laikā jāveic prognozes uz vismaz 50 spēlēm! Svarīgi - jūlija kopvērtējumā tiks pieskaitītas spēles, kuras notiek sākot no 1.jūlija 00:00 līdz 31.jūlija 23:59. Respektīvi - ja prognozes veicāt jau jūnijā uz jūlija spēlēm, tad šie rezultāti tiek pieskaitīti jūlijā.

Dalībniekiem ir iespēja vēl vairāk palielināt savas balvas apjomu. Ja līdz attiecīgā mēneša 15. datumam būsiet veicis vismaz vienu reālas naudas likmi Betsafe.com, tad bonusa apjoms tiks reizināts ar 1,5!

SVARĪGI! Mēneša kopvērtējumā balvas var saņemt tikai viens unikāls Betsafe.com lietotājs (IP adrese vai mājsaimniecība). Ja vairāki uzvarētāji norādīs vienu Betsafe.com lietotāja vārdu, tad balva tiks piešķirta  tikai vienam no tiem! Ja Betsafe.com radīsies aizdomas par  vairākiem lietotājvārdiem no vienas IP adreses vai mājsaimniecības, balva var netikt izmaksāta vispār. Lai saņemtu balvu, lietotājam jābūt reģistrētam un pilntiesīgam Betsafe.com lietotājam jau uzsākot attiecīgā mēneša spēli!

Kā spēlēt spēli?

Sportacentrs.com labajā augšējā stūrī esam izveidojuši "Patiesā viedokļa spēles" informācijas logu. Tajā redzams jūsu punktu skaits, veikto prognožu skaits un prognožu skaits, kādu kopā nepieciešams veikt (50) par aktuālo mēnesi.  Ja ar peli uzbrauksi virsū šim informācijas logam, parādīsies papildus iespējas nokļūt uz prognožu veikšanas sadaļu, spēles kopvērtējumu un noteikumu aprakstu.

Skatījumā "Prognozes" iespējams pārlūkot savu veikumu attiecīgajā mēnesī - kā sekmējies līdz šim. Tāpat šeit iespējams veikt prognozes uz nākamajiem mačiem.

Skatījumā "Kopvērtējums" redzēsi kā šomēnes veicies citiem spēlētājiem, kuri ir līderi, un kurā vietā esi Tu.

Tāpat veikt prognozes par spēļu iznākumiem varēsi Sportacentrs.com publicētajos rakstos, kas saistīti ar šīm spēlēm. Prognožu veikšanas bloks atradīsies rakstu nobeigumā. Lai veiktu prognozi, vien jānospiež uz kādu no iznākumu variantiem, turklāt zem katra no variantiem redzams, cik procenti Sportacentrs.com lietotāju to izvēlējušies.

ŠEIT vari apskatīt savas jūlija likmes un sekot līdzi saviem punktiem

Kad veikt prognozes, kādi mači tiks publicēti?

Prognozi par spēles iznākumu var veikt tikai pēc tam, kad mūsu sistēmā ir ievadīti mača dažādu iznākumu varbūtību koeficienti. Spēlei netiks piedāvāti visi mači no Betsafe.com klāsta, bet nozīmīgākie no tiem. Ja ir vēlme, lai mūsu sistēmā tiktu ievadīti kādi turnīri, lūdzu rakstiet ieteikumus uz epasta adresi sportacentrs@sportacentrs.com - uzklausīsim vēlmes un, iespēju robežās pievienosim spēles.

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2014-07-01 12:01, pirms 6 gadiem
rpaeglis rakstīja: Šo vēl vispār ir jēga spēlēt? Maija uzvarētāji taču vēl nemaz nav izziņoti, vai arī es kļūdos?
Hmm, tad tāpēc,acīmredzot, Jūnija spēlē tik viegli gāja, jo es ar saviem 118 punktiem maijā pat knapi 15niekā būtu ticis. Jāni?

     [+] [-]

, 2014-07-01 13:06, pirms 6 gadiem
rpaeglis- par maju sen jau vissi saņēmuši savu bonussu

     [+] [-]

, 2014-07-01 14:38, pirms 6 gadiem
maija uzvarētāju rakstiņš nebija, bet balvas visi, kuri atsūtīja datus, saņēmuši..
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2014-07-05 15:49, pirms 6 gadiem
your_ufo rakstīja: Baigi lēni ievelkas tā jūnija apbalvošana. Aizrakstīju un iedevu savus datus sportacentrs.com bet paskatos betsafe, nekas nemainas un nekas netiek ieskaitīts. Aizrakstīju vēlreiz jums administrācijai bet 48 stundu laikā pat atbildi neesmu saņēmis, kaut gan jūs šeit ienākat samērā bieži, nu kaut kā neticu ka betsafe administrācija bremzētu, man vienmēr viņi atbild momentāli un ir pieejami 24/7. Te bišķīt sportacentrs bremzē. Kāpēc solīt ja nevar izpildīt solījumus? Priekš kam tad tā prognožu spēle ir vajadzīga?
Varbūt ir lēni,bet balva tiek saņemta! Gan jau 1dien būs!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2014-07-07 09:23, pirms 6 gadiem
apbalvošana ievelkas, jo visi uzvarētāji laicīgi nesūta savus datus.. shodien dati tiks nodoti betsafe.com un viņi apbalvos..

  -1 [+] [-]

, 2014-07-07 17:11, pirms 6 gadiem
Betsafe konts aizvien nav papildinats.Ok,shtrunts par to balvu,bet pats princips netiek ieveerots.Datus luudza nodot lidz 5dienas 12:00. OK,tatad ir iedots deadline. Kaapec jaagaida uz tiem,kas neievero terminjus? Neatsutija datus laicigi,tatad pashi vainigi.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2014-07-08 15:57, pirms 6 gadiem
betsafe paarstaavji zinjo, ka balvas visiem ir izmaksaatas..

     [+] [-]

, 2014-07-08 16:25, pirms 6 gadiem
Būtu jauki, lai Jūlija spēlē būtu vairāk iespējas uz ko uzlikt!
Pašā Betsafe taču netrūkst materiāla

     [+] [-]

, 2014-07-08 21:06, pirms 6 gadiem
aleksiis2 rakstīja: Būtu jauki, lai Jūlija spēlē būtu vairāk iespējas uz ko uzlikt!
Pašā Betsafe taču netrūkst materiāla
Grūtīgi - tuvojas tak Vēlēšanas... - kas maxā tas te pasūta uz ko uzlikt(e-sports ar tak pelna no politiķu reklāmām!) - Esi aleksij cerīgi sprauns!!!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja