Konkurss: "Stiga Trophy 2012"

Konkurss: "Stiga Trophy 2012"

Sportacentrs.com kopā ar 4x4sport.lv piedāvā konkursu motoru sporta faniem un citiem sporta līdzjutējiem. Atbildi uz desmit jautājumiem un varbūt tieši tu būsi viens no pieciem uzvarētājiem, kas iegūs divus VIP ielūgumus uz sacensībām Stiga Trophy 2012, kas no 17. līdz 19.augustam norisināsies Alūksnes apkaimē.

Piedalīties konkursā

Nākamās nedēļas nogalē Alūksnes apkaimē norisināsies Latvijas Trofi reidu čempionāta 5.posms, kas vienlaikus būs arī Ziemeļeiropas zonas Trofi reidu čempionāta 1.posms. Sacensību organizatori piedāvā iegūt ielūgumus uz šo pasākumu – atliek vien nodemonstrēt savas zināšanas Sportacentrs.com konkursā.

Tajā Jums jāatbild uz 10 jautājumiem, izvēloties vienu no atbilžu variantiem, kā arī jāatbild uz papildjautājumu, kas būs izšķirošs, ja vairākiem dalībniekiem būs vienāds punktu skaits.

Kas jādara, lai piedalītos konkursā?

Lai varētu piedalīties konkursā Jums jābūt reģistrētam portāla Sportacentrs.com lietotājam. Ja neesat reģistrēts portāla lietotājs, spiediet ŠEIT, lai reģistrētos. Ja jums rodas problēmas ar reģistrēšanos, lūdzu, ziņojiet par problēmām, rakstot uz e-pastu janisc@sportacentrs.com .

Ja esi reģistrēts lietotājs, tad spied ŠEIT, atbildi uz visiem jautājumiem, kā arī ieraksti atbildi uz papildjautājumu un norādi savu tālruņa numuru. Papildjautājuma atbilde, vārds un tālruņa numurs ir obligāti, neievadot tos netiks ieskaitītas arī pārējās atbildes!

Kā noteiks uzvarētājus?

Pēc atbildēšanas termiņa beigām (14.augusta 12:00) tiks ierakstītas pareizās atbildes un saskaitīti punkti. Ja konkursa noslēgumā vairākiem dalībniekiem būs vienāds punktu skaits, tad augstāku vietu izcīnīs tas, kurš precīzāk būs atbildējis uz papildjautājumu. Ja arī šis kritērijs neļaus noteikt, kurš ieņems augstāku vietu, tad notiks izloze.

Kādas ir balvas, kas tās saņems?

Pieci veiksmīgākie konkursanti saņems pa diviem VIP ielūgumiem uz pasākumu!

Piedalīties konkursā

     [+] [-]

, 2012-08-15 17:55, pirms 6 gadiem
hmmm ar ko atšķiras VIP biļete no parastas?

Tev jābūt autorizētam,