Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:252, Did:0, useCase: 0

Scorefellas.lv - Jauni prognožu konkursi sporta līdzjutējiem

Jānis Cīrulis
Jānis Cīrulis @ciiruls

Pasaules kauss futbolā jau ir aizmirsies, un šobrīd ir iesākusies jauna sporta sezona, kuru interesantāku jūs varat izdzīvot kopā ar ScoreFellas. Tūlīt pat sāksies aizraujošā NHL sezona - piedalies prognozēšanā arī Tu!

Zinot, cik dinamiski ir sporta līdzjutēji, esam veikuši uzlabojumus mūsu prognožu spēļu platformas darbībā, kurus jūs noteikti pamanīsiet. Tie dos jums iespēju ar vēl lielāku degsmi mesties iekšā sporta prognozēs.

Šobrīd ir aptverts vēl plašāks sporta notikumu klāsts! Ir iespēja prognozēt par četriem sporta veidiem - par futbolu, hokeju, basketbolu un tenisu. Katra sporta veida piedāvājumā ir iekļautas populārākās līgas, katrs var izvēlēties sev interesantāko un izveidot savu prognožu spēli. Spēli ir iespējams izveidot gan visas sezonas garumā, gan arī par īsāku laika posmu. Latvijas iedzīvotājiem tiek piedāvāts veidot turnīrus scorefellas.lv, kur visa informācija un komunikācija norit latviešu valodā.

8. oktobrī sāksies NHL sezona. Scorefellas.lv piedāvā prognožu spēli ar dažādām vērtīgām balvām. Gaidīsim īstos sporta līdzjutējus, fanus un vienkārši skatītājus, lai kopā ar mums vairotu pozitīvas emocijas un vienotu ģimenes kopīgā fanošanā.

Liels paldies visiem mūsu līdzšinējiem prognozētājiem- faniem, jūs protat radīt patiesi aizraujošu un draudzīgu sportisku atmosfēru mūsu turnīros. Pievienojies arī tu scorefellas.lv!

     [+] [-]

, 2014-10-06 18:09, pirms 5 gadiem
Rokafellas lol

     [+] [-]

, 2014-10-07 00:21, pirms 5 gadiem
Balvas varētu kāds piedāvāt vilionošākas tad atsaucība arī būtu daudz lielāka.. Nu neko, pievienojos..

     [+] [-]

, 2014-10-07 09:32, pirms 5 gadiem
Kas ta šiem skorfeļļiem pa versiju - alfa vai beta . vai pa vidu?

  -1 [+] [-]

, 2014-10-07 13:14, pirms 5 gadiem
es nemaz nevaru rezulatu ierakstīt tur

     [+] [-]

, 2014-10-23 20:14, pirms 5 gadiem
theoxy rakstīja: es nemaz nevaru rezulatu ierakstīt tur
tas labi