• "Liepāja/Triobet" izsludina uzņemšanu karsējmeiteņu deju grupā
  06.jūn. "Liepāja/Triobet" izsludina uzņemšanu karsējmeiteņu deju grupā
  Vasaras vidū, 3. jūlijā, deju studijas „Extra” un „Liepāja/Triobet” komandas karsējmeites aicina pieteikties vismaz 16 gadus jaunas, basketbolu mīlošas, talantīgas dejotājas uz karsējmeiteņu atlasi, lai atbalstītu un būtu kopā ar basketbola komandu nākošā gada sezonā.
 • Balso labdarības projektā Labie darbi par Latvijas Universitātes karsējmeitenēm
  01.mar. Balso labdarības projektā Labie darbi par Latvijas Universitātes karsējmeitenēm
   

  1.martā ir sācies jaunais mēneša balsojums labdarības projektā Labie darbi. Katru mēnesi uz finansiālu atbalstu pretendē vairāki iesniegtie projekti, kur šomēnes materiālu palīdzību savu sapņu īstenošanai lūdz arī BK Latvijas Universitāte karsējmeitenes. Finansiālā atbalsta piešķiršana ir atkarīga no publiskā balsojuma, kur aicināts atbalstīt LU karsējmeitenes ir ikviens basketbola entuziasts.

 • Baltijas labākās karsējmeitenes sacentīsies Laura Reinika vadībā
  23.mai. Baltijas labākās karsējmeitenes sacentīsies Laura Reinika vadībā(5)
  Šī gada 4. jūnijā Olimpiskajā Sporta centrā norisināsies jau otrais un Baltijā vienīgais Baltijas Karsējmeiteņu čempionāts. Vienuviet pulcēsies labākās karsējmeitenes no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, lai sacenstos par Baltijas labākās karsējmeiteņu komandas titulu.
 • Arī šogad cīņa par Baltijas labākās karsējmeiteņu komandas titulu
  06.mai. Arī šogad cīņa par Baltijas labākās karsējmeiteņu komandas titulu
  Šī gada 4. jūnijā ar „Subaru” oficiālā izplatītāja Latvijā „Ad Rem auto” un Biznesa augstskolas „Turība” atbalstu Olimpiskajā Sporta centrā norisināsies jau otrais un Baltijā vienīgais Baltijas Karsējmeiteņu čempionāts. Arī šogad čempionāta organizatori sola grandiozu internacionālu karsējmeiteņu ballīti ar neskaitāmiem priekšnesumiem un konkursiem Baltijas labāko karsējmeiteņu izpildījumā.
 • Latvijā pulcēsies Baltijā labākās karsējmeiteņu komandas
  08.apr. Latvijā pulcēsies Baltijā labākās karsējmeiteņu komandas
  Šī gada 4. jūnijā ar "Subaru" oficiālā izplatītāja Latvijā "Ad Rem" auto un Biznesa augstskolas "Turība" atbalstu Olimpiskajā Sporta centrā norisināsies jau otrais un Baltijā vienīgais Baltijas Karsējmeiteņu čempionāts. Organizatoru komanda, ko veido studenti no Biznesa augstskolas "Turība" Studējošo pašpārvaldes, ir sākusi darbu pie čempionāta rīkošanas, lai jūnijā aizraujošā pasākumā publiku priecētu labākās karsējmeitenes no visas Baltijas.
 • Arī "Lauvas" meklē karsējas
  27.aug. Arī "Lauvas" meklē karsējas(13)
  Tāpat kā citu Latvijas basketbola klubu vadības, arī "Liepājas Lauvas" savā mājaslapā izsludinājuši pieteikšanos uz komandas karsējmeiteņu atlasi.
 • Elīna Volesa - Sportacentrs.com lietotāju simpātija "VEF" karsējmeiteņu atlasē
  25.aug. Elīna Volesa - Sportacentrs.com lietotāju simpātija "VEF" karsējmeiteņu atlasē(15)
  Noslēdzies Sportacentrs.com lietotāju balsojums, kurā lūdzām noteikt savu simpātiju no basketbola kluba „VEF” karsējmeiteņu 2010. gada sezonas atlases. Ar diezgan ievērojamu pārsvaru simpātiju balvu iegūst Elīna Volesa, kura saņem papildus punktus cīņā par karsējmeitenes vietu nākamā gada „VEF” komandā.
 • Izvēlies savu favorīti - "VEF" karsējmeiteni! (Balsojums noslēdzies)
  23.aug. Izvēlies savu favorīti - "VEF" karsējmeiteni! (Balsojums noslēdzies)(35)
  Portāls Sportacentrs.com sadarbībā ar basketbola klubu "VEF" aicina Sportacentrs.com lietotājus noteikt līdzjutēju simpātiju no topošajām "VEF" karsējmeitenēm. Balsojuma uzvarētāja iegūs priekšrocības ceļā uz kļūšanu par VEF karsējmeiteni.
 • "VEF Rīga" izsludina uzņemšanu karsējmeiteņu deju grupā 2010/11. gada sezonai
  03.aug. "VEF Rīga" izsludina uzņemšanu karsējmeiteņu deju grupā 2010/11. gada sezonai(8)
  „VEF Rīga” aicina pieteikties vismaz 18 gadus jaunas, baskebolu mīlošas, talantīgas dejotājas ar dzīvespriecīgu, draudzīgu un atvērtu skatu uz dzīvi. Īpaši atzinīgi tiks vērtēta iepriekšējā skatuves pieredze.
 • 8. maijā Rīgā notiks pirmais Baltijas karsējmeiteņu čempionāts
  23.apr. 8. maijā Rīgā notiks pirmais Baltijas karsējmeiteņu čempionāts(4)
  Šī gada 8.maijā plkst. 11:30 ar Biznesa augstskolas Turība atbalstu Olimpiskajā Sporta centrā norisināsies Latvijā pirmais Baltijas karsējmeiteņu čempionāts. Publiku priecēs karsējmeitenes no visas Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, lai uz deju grīdas sacenstos par Baltijas labākās karsējmeiteņu komandas titulu.
 • lasīt vairāk
restorāni Rīgā - saņem atlaides