Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:0, Did:0, useCase: 0

WTA 2019

Svētdiena, 30. decembris, 2018 — otrdiena, 5. novembris

Sacensību jaunumi
Brisbane International 1. kārta0:6, 4:6Sevastova/Svitolina — Hozumi/Rosolska 
Shenzhen Open 1. kārta4:6, 6:7(8)Ostapenko/Cirstea — Duan/Voracova 
Brisbane International 1. kārta6:3, 6:3Anastasija Sevastova — Daria Gavrilova 
Shenzhen Open 1. kārta0:6, 2:6Aļona Ostapenko — Monica Niculescu 
Brisbane International 2. kārta6:2, 6:0Anastasija Sevastova — Harriet Dart 
Brisbane International 1/4fināls6:3, 0:6, 4:6Anastasija Sevastova — Naomi Osaka 
Shenzhen Open 1/4fināls6:4, 5:7, 3:6Veronika Kudermetova — Vera Zvonareva 
 5:7, 1:6Sorana Cirstea — Alison Riske 
Brisbane International 1/4fināls7:5, 6:3Lesia Tsurenko — Anett Kontaveit 
ASB Classic 1/4fināls3:6, 6:2, 4:6Amanda Anisimova — Viktoria Kuzmova 
 6:3, 3:6, 6:7(6)Eugenie Bouchard — Julia Görges 
Brisbane International 1/4fināls2:6, 0:6Aliaksandra Sasnovich — Donna Vekić 
Shenzhen Open 1/4fināls6:1, 4:2Aryna Sabalenka — Maria Sharapova 
ASB Classic 1/4fināls6:7(1), 6:1, 6:3Bianca Andreescu — Venus Williams 
 6:3, 6:2Su-Wei Hsieh — Sara Sorribes Tormo 
Shenzhen Open 1/4fināls6:2, 6:7(4), 1:6Monica Niculescu — Yafan Wang 
Brisbane International 1/4fināls1:6, 6:1, 1:6Ajla Tomljanovic — Karolína Plíšková 
Shenzhen Open pusfināls6:2, 6:1Aryna Sabalenka — Yafan Wang 
 6:1, 1:0Alison Riske — Vera Zvonareva 
Brisbane International pusfināls6:2, 6:4Lesia Tsurenko — Naomi Osaka 
ASB Classic pusfināls1:6, 6:7(6)Viktoria Kuzmova — Julia Görges 
 6:3, 6:3Bianca Andreescu — Su-Wei Hsieh 
Shenzhen Open fināls4:6, 7:6(2), 6:3Aryna Sabalenka — Alison Riske 
Brisbane International pusfināls3:6, 4:6Donna Vekić — Karolína Plíšková 
ASB Classic fināls6:2, 5:7, 1:6Bianca Andreescu — Julia Görges 
Brisbane International fināls4:6, 7:5, 6:2Karolína Plíšková — Lesia Tsurenko 
Sydney International 1. kārta7:6(3), 4:6, 4:6Anastasija Sevastova — Timea Bacsinszky 
 6:2, 2:6, [6:10]Ostapenko/Stephens — N.Kichenok/Strycova 
 3:6, 3:6Aļona Ostapenko — Ashleigh Barty 
Hobart International 1/4fināls7:5, 7:5Sofia Kenin — Kirsten Flipkens 
Sydney International 1/4fināls6:3, 6:3Aliaksandra Sasnovich — Timea Bacsinszky 
Hobart International 1/4fināls1:6, 4:6Greet Minnen — Alizé Cornet 
Sydney International 1/4fināls6:3, 6:3Ashleigh Barty — Elise Mertens 
 2:6, 2:6Yulia Putintseva — Kiki Bertens 
Hobart International 1/4fināls6:7(2), 3:6Dayana Yastremska — Belinda Bencic 
Sydney International 1/4fināls6:4, 6:1Petra Kvitová — Angelique Kerber 
Hobart International 1/4fināls7:5, 7:5Anna Karolina Schmiedlova — Irina-Camelia Begu 
Sydney International pusfināls6:7(4), 6:4, 7:5Ashleigh Barty — Kiki Bertens 
Hobart International pusfināls7:6(2), 4:6, 6:2Anna Karolina Schmiedlova — Belinda Bencic 
 6:2, 6:4Sofia Kenin — Alizé Cornet 
Sydney International pusfināls1:6, 2:6Aliaksandra Sasnovich — Petra Kvitová 
Hobart International fināls6:3, 6:0Sofia Kenin — Anna Karolina Schmiedlova 
Sydney International fināls6:1, 5:7, 6:7(3)Ashleigh Barty — Petra Kvitová 
St. Petersburg Ladies Trophy 1. kārta6:1, 0:6, 6:0Aļona Ostapenko — Kristina Mladenovic 
 6:7(4), 2:6Ostapenko/Voráčová — Mitu/Olaru 
St. Petersburg Ladies Trophy 2. kārta4:6, 4:6Aļona Ostapenko — Anastasia Pavlyuchenkova 
Toyota Thailand Open 1/4fināls6:1, 6:3Ajla Tomljanovic — Saisai Zheng 
 6:2, 6:3Magda Linette — Yafan Wang 
St. Petersburg Ladies Trophy 1/4fināls3:6, 4:6Ekaterina Alexandrova — Aryna Sabalenka 
Toyota Thailand Open 1/4fināls6:4, 1:6, 2:6Viktorija Golubic — Tamara Zidansek 
 6:7(5), 1:6Garbiñe Muguruza — Dayana Yastremska 
St. Petersburg Ladies Trophy 1/4fināls4:6, 1:6Petra Kvitová — Donna Vekić 
 2:6, 6:3, 0:6Anastasia Pavlyuchenkova — Kiki Bertens 
 3:6, 6:7(3)Daria Kasatkina — Vera Zvonareva 
Toyota Thailand Open pusfināls6:4, 6:1Ajla Tomljanovic — Tamara Zidansek 
St. Petersburg Ladies Trophy pusfināls6:7(5), 2:6Aryna Sabalenka — Kiki Bertens 
Toyota Thailand Open pusfināls6:4, 6:3Dayana Yastremska — Magda Linette 
St. Petersburg Ladies Trophy pusfināls6:2, 6:2Donna Vekić — Vera Zvonareva 
Toyota Thailand Open fināls6:2, 2:6, 7:6(3)Dayana Yastremska — Ajla Tomljanovic 
St. Petersburg Ladies Trophy fināls6:7(2), 4:6Donna Vekić — Kiki Bertens 
Qatar Total Open 1. kārta6:7(5), 4:6Anastasija Sevastova — Anna Blinkova 
 6:1, 4:6, 6:2Aļona Ostapenko — Mihaela Buzărnescu 
Qatar Total Open 2. kārta4:6, 4:6Aļona Ostapenko — Elina Svitolina 
Qatar Total Open 1. kārta4:6, 6:3, [10:4]Ostapenko/Kudermetova — Hsieh/Strýcová 
Qatar Total Open 1/4fināls6:4, 6:2Elina Svitolina — Karolina Muchova 
 6:1, 2:6, 6:7(4)Barbora Strýcová — Angelique Kerber 
 6:4, 6:2Ostapenko/Kudermetova — Atawo/Srebotnik 
 7:6(1), 7:6(6)Kiki Bertens — Julia Görges 
 4:6, 3:6Kiki Bertens — Elise Mertens 
Qatar Total Open pusfināls4:6, 6:7(2)Ostapenko/Kudermetova — Chan/Chan 
 6:3, 3:6, 6:4Kiki Bertens — Elina Svitolina 
 4:6, 6:2, 1:6Angelique Kerber — Elise Mertens 
Qatar Total Open fināls6:3, 4:6, 3:6Kiki Bertens — Elise Mertens 
Dubai Duty Free Tennis Championships 1. kārta4:6, 2:6Anastasija Sevastova — Su-Wei Hsieh 
 6:2, 6:3Ostapenko/Siniaková — Elbaba/Fomina 
 4:6, 0:6Aļona Ostapenko — Jennifer Brady 
Dubai Duty Free Tennis Championships 2. kārtaUzvara bez cīņasOstapenko/Siniaková — Bouchard/Kenin 
Dubai Duty Free Tennis Championships 1/4fināls6:4, 1:6, 7:5Su-Wei Hsieh — Karolína Plíšková 
 6:1, 3:6, [8:10]Ostapenko/Siniaková — Arrubarrena/Christian 
 4:6, 0:6Viktória Kužmová — Petra Kvitová 
 6:4, 4:6, 2:6Kiki Bertens — Belinda Bencic 
 2:6, 3:6Carla Suárez Navarro — Elina Svitolina 
Hungarian Ladies Open 1/4fināls3:6, 2:6Pauline Parmentier — Ekaterina Alexandrova 
Dubai Duty Free Tennis Championships pusfināls6:3, 2:6, 4:6Su-Wei Hsieh — Petra Kvitová 
Hungarian Ladies Open 1/4fināls5:7, 6:1, 6:3Marketa Vondrousova — Irina-Camelia Begu 
Dubai Duty Free Tennis Championships pusfināls2:6, 6:3, 6:7(3)Elina Svitolina — Belinda Bencic 
Hungarian Ladies Open 1/4fināls6:4, 6:7(5), 7:5Anastasia Potapova — Sorana Cirstea 
 3:6, 6:1, 6:4Alison Van Uytvanck — Kateryna Kozlova 
Dubai Duty Free Tennis Championships fināls6:3, 1:6, 6:2Belinda Bencic — Petra Kvitová 
Hungarian Ladies Open pusfināls3:6, 6:4, 7:6(7)Alison Van Uytvanck — Ekaterina Alexandrova 
 0:6, 2:6Anastasia Potapova — Marketa Vondrousova 
Hungarian Ladies Open fināls1:6, 7:5, 6:2Alison Van Uytvanck — Marketa Vondrousova 
Abierto Mexicano Telcel 1/4fināls3:6, 4:6Beatriz Haddad Maia — Yafan Wang 
 6:3, 7:5Donna Vekić — Johanna Konta 
 6:4, 4:6, 7:5Sofia Kenin — Victoria Azarenka 
 6:7(3), 1:6Saisai Zheng — Bianca Andreescu 
Abierto Mexicano Telcel pusfināls2:6, 6:3, 6:1Yafan Wang — Donna Vekić 
 4:6, 6:3, 5:7Bianca Andreescu — Sofia Kenin 
Abierto Mexicano Telcel fināls2:6, 6:3, 7:5Yafan Wang — Sofia Kenin 
BNP Paribas Open 2. kārta6:2, 6:1Aļona Ostapenko — Shuai Zhang 
 6:3, 6:4Anastasija Sevastova — Madison Brengle 
BNP Paribas Open 1. kārta3:6, 4:6Sevastova/Pavlyuchenkova — Brady/Riske 
BNP Paribas Open 3. kārta6:4, 3:6, 4:6Aļona Ostapenko — Markéta Vondroušová 
 0:5Anastasija Sevastova — Anett Kontaveit

Sevastova izstājās slimības dēļ.

 
BNP Paribas Open 1/4fināls0:6, 1:6Garbiñe Muguruza — Bianca Andreescu 
 4:6, 6:4, 6:4Elina Svitolina — Markéta Vondroušová 
 6:3, 4:6, 6:3Belinda Bencic — Karolína Plíšková 
 6:7(3), 3:6Venus Williams — Angelique Kerber 
BNP Paribas Open pusfināls6:3, 2:6, 6:4Bianca Andreescu — Elina Svitolina 
 4:6, 2:6Belinda Bencic — Angelique Kerber 
BNP Paribas Open fināls4:6, 6:3, 4:6Angelique Kerber — Bianca Andreescu 
Miami Open 1. kārta3:6, 0:6Ostapenko/Collins — Mertens/Sabalenka 
Miami Open 2. kārta5:7, 1:6Aļona Ostapenko — Markéta Vondroušová 
 6:2, 0:6, 6:4Anastasija Sevastova — Kateřina Siniaková 
Miami Open 1. kārta2:6, 3:6Sevastova/Pavlyuchenkova — Kudermetova/Schuurs 
Miami Open 3. kārta6:1, 2:6, 3:6Anastasija Sevastova — Yulia Putintseva 
Miami Open 1/4fināls6:3, 2:6, 5:7Su-Wei Hsieh — Anett Kontaveit 
 6:7(6), 6:3, 2:6Petra Kvitová — Ashleigh Barty 
 4:6, 5:7Qiang Wang — Kiki Bertens 
 6:3, 6:4Karolína Plíšková — Markéta Vondroušová 
Miami Open pusfināls3:6, 3:6Anett Kontaveit — Ashleigh Barty 
 7:5, 6:1Karolína Plíšková — Kiki Bertens 
Miami Open fināls7:6(1), 6:3Ashleigh Barty — Karolína Plíšková 
Volvo Car Open 1. kārta6:1, 6:4Aļona Ostapenko — Johanna Larsson 
Volvo Car Open 2. kārta4:6, 2:6Anastasija Sevastova — Jessica Pegula 
 3:6, 6:4, 7:6(4)Aļona Ostapenko — Shelby Rogers 
Volvo Car Open 1. kārta6:1, 3:6, [11:13]Ostapenko/Jurak — Beck/Navarro 
Volvo Car Open 3. kārta5:7, 2:6Aļona Ostapenko — Madison Keys 
Volvo Car Open 1/4fināls3:6, 4:6Belinda Bencic — Petra Martic 
 6:2, 6:2Caroline Wozniacki — Maria Sakkari 
Abierto GNP Seguros 1/4fināls6:4, 6:4Magdalena Rybarikova — Sachia Vickery 
Volvo Car Open 1/4fināls6:7(6), 6:4, 2:6Sloane Stephens — Madison Keys 
Abierto GNP Seguros 1/4fināls1:6, 6:7(5)Kristina Mladenovic — Garbiñe Muguruza 
Volvo Car Open 1/4fināls6:3, 6:2Monica Puig — Danielle Collins 
Abierto GNP Seguros 1/4fināls6:2, 6:4Angelique Kerber — Kirsten Flipkens 
 0:6, 4:6Anastasia Pavlyuchenkova — Victoria Azarenka 
Volvo Car Open pusfināls3:6, 4:6Petra Martic — Caroline Wozniacki 
 6:4, 6:0Madison Keys — Monica Puig 
Abierto GNP Seguros pusfināls2:6, 3:6Magdalena Rybarikova — Garbiñe Muguruza 
 4:6, 6:4, 1:6Angelique Kerber — Victoria Azarenka 
Volvo Car Open fināls7:6(5), 6:3Madison Keys — Caroline Wozniacki 
Abierto GNP Seguros fināls1:6, 1:3Victoria Azarenka — Garbiñe Muguruza 
Claro Open Colsanitas 1. kārta6:2, 6:7(5), 5:7Aļona Ostapenko — Kristie Ahn 
Samsung Open 1/4fināls4:6, 1:6Veronika Kudermetova — Polona Hercog 
 5:7, 6:7(5)Stefanie Voegele — Fiona Ferro 
 4:6, 6:4, 6:1Iga Swiatek — Vera Lapko 
Claro Open Colsanitas 1/4fināls4:6, 2:6Tamara Zidansek — Lara Arruabarrena 
Samsung Open 1/4fināls4:6, 6:3, 7:5Kristyna Pliskova — Svetlana Kuznetsova 
Claro Open Colsanitas 1/4fināls6:7(6), 6:2, 6:3Beatriz Haddad Maia — Sara Sorribes Tormo 
 6:1, 7:5Astra Sharma — Sara Errani 
 2:6, 6:1, 3:6Maria Camila Osorio Serrani — Amanda Anisimova 
Samsung Open pusfināls5:7, 4:6Fiona Ferro — Polona Hercog 
 0:6, 1:6Kristyna Pliskova — Iga Swiatek 
Claro Open Colsanitas pusfināls4:6, 7:6(2), 6:2Amanda Anisimova — Beatriz Haddad Maia 
 5:7, 1:6Lara Arruabarrena — Astra Sharma 
Samsung Open fināls3:6, 6:3, 3:6Iga Swiatek — Polona Hercog 
Claro Open Colsanitas fināls4:6, 6:4, 6:1Amanda Anisimova — Astra Sharma 
Porsche Tennis Grand Prix 1. kārta6:2, 4:6, 6:0Anastasija Sevastova — Aļona Ostapenko 
 6:1, 6:2Ostapenko/Dabrowski — Groenefeld/Schuurs 
Porsche Tennis Grand Prix 2. kārta6:4, 6:3Anastasija Sevastova — Laura Siegemund 
Porsche Tennis Grand Prix 1/4fināls2:6, 7:5, [11:9]Ostapenko/Dabrowski — Bencic/Rosolska 
 6:2, 2:6, 3:6Anastasija Sevastova — Petra Kvitová 
TEB BNP Paribas Istanbul Cup 1/4fināls0:6, 7:6(6), 6:0Barbora Strýcová — Elena Rybakina 
 1:6, 2:6Lara Arruabarrena — Markéta Vondroušová 
Porsche Tennis Grand Prix 1/4fināls6:3, 4:6, 7:6(4)Naomi Osaka — Donna Vekić 
TEB BNP Paribas Istanbul Cup 1/4fināls7:6(4), 4:6, 7:6(2)Petra Martić — Kristina Mladenovic 
 5:7, 4:6Veronika Kudermetova — Margarita Gasparyan 
Porsche Tennis Grand Prix 1/4fināls6:3, 6:4Kiki Bertens — Angelique Kerber 
 7:5, 5:7, 0:3Victoria Azarenka — Anett Kontaveit 
TEB BNP Paribas Istanbul Cup pusfināls6:2, 6:1Markéta Vondroušová — Barbora Strýcová 
Porsche Tennis Grand Prix pusfināls7:6(3), 3:6, 6:1Petra Kvitová — Kiki Bertens 
TEB BNP Paribas Istanbul Cup pusfināls6:1Petra Martić — Margarita Gasparyan 
Porsche Tennis Grand Prix pusfinālsZaudējums bez cīņasNaomi Osaka — Anett Kontaveit 
 6:4, 2:6, [9:11]Ostapenko/Dabrowski — Barthel/Friedsam 
Porsche Tennis Grand Prix fināls3:6, 6:7(2)Anett Kontaveit — Petra Kvitová 
TEB BNP Paribas Istanbul Cup fināls6:1, 4:6, 1:6Markéta Vondroušová — Petra Martić 
J&T Banka Prague Open 1. kārta6:2, 3:6, 2:6Anastasija Sevastova — Anastasia Potapova 
J&T Banka Prague Open 1/4fināls6:0, 6:7(5), 6:3Bernarda Pera — Qiang Wang 
Grand Prix de SAR La Princesse Lalla Meryem 1/4fināls7:5, 1:6, 2:6Ysaline Bonaventure — Alison Van Uytvanck 
J&T Banka Prague Open 1/4fināls6:3, 6:4Karolina Muchova — Natalia Vikhlyantseva 
Grand Prix de SAR La Princesse Lalla Meryem 1/4fināls2:6, 4:6Rebecca Peterson — Ajla Tomljanovic 
J&T Banka Prague Open 1/4fināls6:1, 6:2Barbora Strýcová — Kateřina Siniaková 
Grand Prix de SAR La Princesse Lalla Meryem 1/4fināls6:7(1), 6:4, 6:4Johanna Konta — Su-Wei Hsieh 
J&T Banka Prague Open 1/4fināls6:2, 6:1Jil Teichmann — Tamara Korpatsch 
Grand Prix de SAR La Princesse Lalla Meryem 1/4fināls4:6, 6:7(2)Elise Mertens — Maria Sakkari 
J&T Banka Prague Open pusfināls2:6, 5:7Bernarda Pera — Karolina Muchova 
 3:6, 0:6Barbora Strýcová — Jil Teichmann 
Grand Prix de SAR La Princesse Lalla Meryem pusfināls2:6, 6:7(7)Ajla Tomljanovic — Johanna Konta 
 6:4, 6:4Maria Sakkari — Alison Van Uytvanck 
Mutua Madrid Open 1. kārta6:2, 6:1Aļona Ostapenko — Anastasia Pavlyuchenkova 
 0:6, 6:3, 6:2Anastasija Sevastova — Kirsten Flipkens 
J&T Banka Prague Open fināls7:6(5), 3:6, 6:4Jil Teichmann — Karolina Muchova 
Grand Prix de SAR La Princesse Lalla Meryem fināls2:6, 6:4, 6:1Maria Sakkari — Johanna Konta 
Mutua Madrid Open 2. kārta4:6, 3:6Aļona Ostapenko — Kiki Bertens 
 6:3, 6:4Anastasija Sevastova — Mihaela Buzărnescu 
Mutua Madrid Open 1. kārta7:6(4), 7:5Ostapenko/Zvonareva — Chan/Chan 
 6:3, 6:7(6), [8:10]Sevastova/Pavlyuchenkova — Groenefeld/Schuurs 
Mutua Madrid Open 2. kārta1:6, 6:1, [10:8]Ostapenko/Zvonareva — Sasnovich/Tsurenko 
Mutua Madrid Open 3. kārta1:6, 2:6Anastasija Sevastova — Kiki Bertens 
Mutua Madrid Open 1/4fināls6:0, 6:3Ostapenko/Zvonareva — Bara/Buzărnescu 
 7:5, 7:5Kiki Bertens — Ashleigh Barty 
 6:3, 2:6, 5:7Naomi Osaka — Belinda Bencic 
 6:4, 6:3Sloane Stephens — Petra Martić 
 6:2, 6:3Kiki Bertens — Petra Kvitová 
Mutua Madrid Open pusfināls4:6, 4:6Ostapenko/Zvonareva — Dabrowski/Xu 
 2:6, 7:6(2), 0:6Belinda Bencic — Kiki Bertens 
 2:6, 5:7Sloane Stephens — Kiki Bertens 
Mutua Madrid Open fināls4:6, 4:6Kiki Bertens — Kiki Bertens 
Internazionali BNL d'Italia 1. kārta6:2, 6:4Sevastova/Pavlyuchenkova — Begu/Buzarnescu 
 6:4, 4:6, [7:10]Ostapenko/L.Kichenok — Groenefeld/Schuurs 
 6:2, 3:6, 2:6Anastasija Sevastova — Belinda Bencic 
 2:6, 4:5Aļona Ostapenko — Mihaela Buzărnescu 
Internazionali BNL d'Italia 2. kārtaZaudējums bez cīņasSevastova/Pavlyuchenkova — Chan/Chan 
Internazionali BNL d'Italia 1/4finālsZaudējums bez cīņasNaomi Osaka — Kiki Bertens 
 7:6(5), 2:6, 2:6Victoria Azarenka — Karolína Plíšková 
 3:6, 6:3, 1:6Markéta Vondroušová — Johanna Konta 
 7:5, 3:6, 0:6Kristina Mladenovic — Maria Sakkari 
Internationaux de Strasbourg kvalifikācijas 1. kārta6:3, 6:1Diāna Marcinkeviča — Audrey Albie 
Internazionali BNL d'Italia pusfināls7:5, 5:7, 2:6Kiki Bertens — Johanna Konta 
 6:4, 6:4Karolína Plíšková — Maria Sakkari 
Internationaux de Strasbourg kvalifikācijas 2. kārta2:6, 2:6Diāna Marcinkeviča — Xinyun Han 
Internazionali BNL d'Italia fināls3:6, 4:6Johanna Konta — Karolína Plíšková 
Internationaux de Strasbourg 1. kārta5:7, 5:7Diāna Marcinkeviča — Daria Gavrilova 
Internationaux de Strasbourg 1/4fināls3:6, 6:7(1)Daria Gavrilova — Chloe Paquet 
 6:1, 6:3Dayana Yastremska — Fiona Ferro 
Nürnberger Versicherungs Cup 1/4fināls7:5, 6:7(5), 7:6(2)Yulia Putintseva — Anna-Lena Friedsam 
 6:4, 4:6, 2:6Nina Stojanovic — Sorana Cirstea 
Internationaux de Strasbourg 1/4fināls3:6, 6:3, 6:2Caroline Garcia — Marta Kostyuk 
Nürnberger Versicherungs Cup 1/4fināls6:1, 4:6, 0:6Madison Brengle — Kateřina Siniaková 
Internationaux de Strasbourg 1/4fināls1:6, 6:3, 2:6Monica Puig — Aryna Sabalenka 
Nürnberger Versicherungs Cup 1/4fināls4:6, 6:2, 3:6Veronika Kudermetova — Tamara Zidansek 
Nürnberger Versicherungs Cup pusfināls6:4, 7:5Yulia Putintseva — Sorana Cirstea 
Internationaux de Strasbourg pusfināls6:4, 6:4Dayana Yastremska — Aryna Sabalenka 
Nürnberger Versicherungs Cup pusfināls7:6(4), 6:2Tamara Zidansek — Kateřina Siniaková 
Internationaux de Strasbourg pusfināls3:6, 4:6Chloe Paquet — Caroline Garcia 
Nürnberger Versicherungs Cup fināls4:6, 6:4, 6:2Yulia Putintseva — Tamara Zidansek 
Internationaux de Strasbourg fināls4:6, 7:5, 6:7(3)Caroline Garcia — Dayana Yastremska 
Libéma Open 1/4fināls6:4, 5:7, 3:6Greet Minnen — Veronika Kudermetova 
Nature Valley Open 1/4fināls3:6, 6:7(7)Ajla Tomljanovic — Tatjana Maria 
Libéma Open 1/4fināls7:5, 6:3Alison Riske — Ekaterina Alexandrova 
Nature Valley Open 1/4fināls5:7, 4:6Kristina Mladenovic — Donna Vekić 
 4:6, 7:6(3), 6:1Caroline Garcia — Elena-Gabriela Ruse 
Libéma Open 1/4fināls6:3, 6:3Kiki Bertens — Natalia Vikhlyantseva 
Nature Valley Open 1/4fināls5:7, 3:6Maria Sakkari — Jennifer Brady 
Libéma Open 1/4fināls4:6, 4:6Kirsten Flipkens — Elena Rybakina 
Libéma Open pusfināls6:4, 3:6, 7:6(5)Alison Riske — Veronika Kudermetova 
 6:4, 6:4Kiki Bertens — Elena Rybakina 
Nature Valley Open pusfināls7:5, 0:6, 0:6Tatjana Maria — Donna Vekić 
 4:6, 6:3, 6:3Caroline Garcia — Jennifer Brady 
Libéma Open fināls6:0, 6:7(3), 5:7Kiki Bertens — Alison Riske 
Nature Valley Open fināls2:6, 7:6(4), 7:6(4)Caroline Garcia — Donna Vekić 
Nature Valley Classic 1. kārta6:0, 6:7(3), [10:8]Ostapenko/Voskoboeva — Grey/Silva 
Mallorca Open 1. kārta6:3, 7:6(5)Anastasija Sevastova — Varvara Lepchenko 
Nature Valley Classic 1. kārta6:0, 6:2Aļona Ostapenko — Iga Świątek 
Nature Valley Classic 2. kārta6:3, 6:4Aļona Ostapenko — Johanna Konta 
Mallorca Open 2. kārta6:2, 6:1Anastasija Sevastova — Ajla Tomljanovic 
Mallorca Open 1. kārta3:6, 2:6Sevastova/Puig — Flipkens/Larsson 
Nature Valley Classic 1/4fināls6:3, 6:4Ostapenko/Voskoboeva — Melichar/Peschke 
 7:6(4), 5:7, 1:6Aļona Ostapenko — Petra Martić 
Mallorca Open 1/4fināls6:2, 6:1Anastasija Sevastova — Yafan Wang 
 1:6, 6:1, 6:3Sofia Kenin — Elise Mertens 
Nature Valley Classic 1/4fināls6:2, 6:4Barbora Strýcová — Kristyna Pliskova 
Mallorca Open 1/4fināls6:2, 6:2Belinda Bencic — Amanda Anisimova 
Nature Valley Classic 1/4fināls4:6, 3:6Venus Williams — Ashleigh Barty 
 3:6, 2:6Yulia Putintseva — Julia Görges 
Mallorca Open 1/4fināls6:3, 7:6(5)Angelique Kerber — Caroline Garcia 
Mallorca Open pusfināls4:6, 6:4, 2:6Anastasija Sevastova — Sofia Kenin 
Nature Valley Classic pusfināls0:6, 3:6Ostapenko/Voskoboeva — Hsieh/Strýcová 
 4:6, 4:6Barbora Strýcová — Ashleigh Barty 
 6:4, 6:3Julia Görges — Petra Martić 
Mallorca Open pusfināls6:2, 6:7(2), 4:6Angelique Kerber — Belinda Bencic 
Nature Valley Classic fināls3:6, 5:7Julia Görges — Ashleigh Barty 
Mallorca Open fināls7:6(2), 6:7(5), 4:6Belinda Bencic — Sofia Kenin 
Nature Valley International 1. kārta6:4, 6:4Aļona Ostapenko — Mihaela Buzărnescu 
Nature Valley International 2. kārta1:6, 6:0, 6:3Aļona Ostapenko — Sloane Stephens 
Nature Valley International 3. kārta3:6, 1:2Aļona Ostapenko — Ekaterina Alexandrova 
Nature Valley International 1/4fnāls1:6, 7:5, 6:3Ons Jabeur — Alizé Cornet 
 6:4, 6:3Angelique Kerber — Kiki Bertens 
 4:6, 6:3, 4:6Aryna Sabalenka — Kiki Bertens 
 2:6, 0:6Ekaterina Alexandrova — Karolína Plíšková 
Nature Valley International pusfinālsZaudējums bez cīņasOns Jabeur — Angelique Kerber 
 1:6, 2:6Kiki Bertens — Karolína Plíšková 
Nature Valley International fināls1:6, 4:6Angelique Kerber — Karolína Plíšková 
Ladies Open Lausanne kvalifikācijas 1. kārta4:6, 7:5, 5:7Diāna Marcinkeviča — Paula Ormaechea 
BRD Bucharest Open 1. kārta5:7, 7:6(4), 7:5Anastasija Sevastova — Ana Bogdan 
BRD Bucharest Open 2. kārta2:6, 5:7Anastasija Sevastova — Patricia Maria Țig 
Ladies Open Lausanne 1/4fināls0:6, 7:5, 3:6Xinyun Han — Bernarda Pera 
 4:6, 2:6Samantha Stosur — Fiona Ferro 
BRD Bucharest Open 1/4fināls7:6(4), 6:3Elena Rybakina — Viktória Kužmová 
Ladies Open Lausanne 1/4fināls4:6, 6:1, 6:3Alizé Cornet — Natalia Vikhlyantseva 
BRD Bucharest Open 1/4fināls5:7, 2:6Irina-Camelia Begu — Laura Siegemund 
Ladies Open Lausanne 1/4fināls6:3, 0:6, 1:6Jil Teichmann — Tamara Korpatsch 
BRD Bucharest Open 1/4fināls6:3, 3:6, 6:3Patricia Maria Țig — Kristyna Pliskova 
 4:6, 4:6Barbora Krejcikova — Martina Di Giuseppe 
Ladies Open Lausanne pusfināls6:1, 6:4Fiona Ferro — Bernarda Pera 
 3:6, 4:6Tamara Korpatsch — Alizé Cornet 
BRD Bucharest Open pusfināls6:3, 6:1Patricia Maria Țig — Laura Siegemund 
 3:6, 2:6Martina Di Giuseppe — Elena Rybakina 
Baltic Open kvalifikācijas 1. kārta0:6, 0:3Daniela Vismane — Ulrikke Eikeri 
 6:7(3), 3:6Kamilla Bartone — Julia Grabher 
Ladies Open Lausanne fināls1:6, 6:2, 1:6Alizé Cornet — Fiona Ferro 
BRD Bucharest Open fināls2:6, 0:6Patricia Maria Țig — Elena Rybakina 
Baltic Open 1. kārta6:4, 6:3Diāna Marcinkeviča — Kamilla Rakhimova 
 2:6, 1:6Bartone/Aleshina — Fichman/Stojanovic 
 6:2, 6:1Anastasija Sevastova — Varvara Flink 
 2:6, 1:6Aļona Ostapenko — Bernarda Pera 
Baltic Open 2. kārta6:7(3), 6:2, 6:4Anastasija Sevastova — Dalila Jakupović 
Baltic Open 1. kārta5:7, 6:0, [10:8]Ostapenko/Voskoboeva — Marcinkeviča/Heisen 
Baltic Open 2. kārta1:6, 6:4, 2:6Diāna Marcinkeviča — Anastasia Potapova 
Baltic Open 1/4fināls7:6(3), 6:2Anastasija Sevastova — Irina Maria Bara 
 6:4, 6:2Ostapenko/Voskoboeva — Potapova/Sizikova 
 4:6, 6:0, 4:6Patricia Maria Țig — Anastasia Potapova 
 6:2, 6:2Katarzyna Kawa — Chloe Paquet 
Palermo Ladies Open 1/4fināls6:1, 1:0Jil Teichmann — Anna-Lena Friedsam 
 2:6, 1:6Arantxa Rus — Paula Badosa 
Baltic Open 1/4fināls4:6, 6:4, 6:3Bernarda Pera — Nina Stojanovic 
Palermo Ladies Open 1/4fināls7:6(4), 3:6, 4:6Fiona Ferro — Liudmila Samsonova 
 6:4, 1:6, 6:1Kiki Bertens — Jasmine Paolini 
Baltic Open pusfināls6:4, 6:2Anastasija Sevastova — Anastasia Potapova 
 7:6(1), 6:2Ostapenko/Voskoboeva — Bara/Jakupović 
 2:6, 3:6Bernarda Pera — Katarzyna Kawa 
Palermo Ladies Open pusfināls3:6, 1:6Liudmila Samsonova — Jil Teichmann 
 6:1, 7:5Kiki Bertens — Paula Badosa 
Baltic Open fināls3:6, 7:5, 6:4Anastasija Sevastova — Katarzyna Kawa 
 6:2, 6:7(1), [6:10]Ostapenko/Voskoboeva — Fichman/Stojanovic 
Palermo Ladies Open fināls6:7(3), 2:6Kiki Bertens — Jil Teichmann 
Citi Open 1/4fināls6:2, 7:6(2)Jessica Pegula — Lauren Davis 
Mubadala Silicon Valley Classic 1/4fināls6:3, 2:6, 4:6Carla Suárez Navarro — Aryna Sabalenka 
Citi Open 1/4fināls6:4, 4:6, 6:2Anna Kalinskaya — Kristina Mladenovic 
 4:6, 3:6Su-Wei Hsieh — Catherine McNally 
Mubadala Silicon Valley Classic 1/4fināls6:1, 6:7(3), 3:6Elina Svitolina — Maria Sakkari 
Citi Open 1/4fināls6:3, 6:2Camila Giorgi — Zarina Diyas 
Mubadala Silicon Valley Classic 1/4fināls7:5, 6:0Donna Vekić — Kristie Ahn 
 7:5, 5:7, 4:6Amanda Anisimova — Saisai Zheng 
Citi Open pusfināls6:3, 3:6, 6:1Jessica Pegula — Anna Kalinskaya 
 7:6(5), 6:2Camila Giorgi — Catherine McNally 
Mubadala Silicon Valley Classic pusfināls6:7(5), 2:6Maria Sakkari — Saisai Zheng 
 4:6, 3:6Donna Vekić — Aryna Sabalenka 
Citi Open fināls2:6, 2:6Camila Giorgi — Jessica Pegula 
Mubadala Silicon Valley Classic fināls6:3, 7:6(3)Saisai Zheng — Aryna Sabalenka 
Rogers Cup 1. kārta6:3, 6:3Aļona Ostapenko — Caroline Garcia 
 6:7(5), 2:6Anastasija Sevastova — Shuai Zhang 
 5:7, 0:6Ostapenko/L.Kichenok — Görges/Plíšková 
Rogers Cup 2. kārta6:2, 2:6, 6:4Aļona Ostapenko — Anastasia Pavlyuchenkova 
Rogers Cup 1. kārta1:6, 6:3, [10:12]Sevastova/Kenin — Olaru/Yang 
Rogers Cup 3. kārta2:6, 2:6Aļona Ostapenko — Marie Bouzková 
Rogers Cup 1/4fināls7:6(2), 6:4Sofia Kenin — Elina Svitolina 
 0:6, 6:2, 4:6Karolína Plíšková — Bianca Andreescu 
 6:3, 6:4Serena Williams — Naomi Osaka 
 6:4Marie Bouzková — Kiki Bertens 
Rogers Cup pusfināls4:6, 6:7(5)Sofia Kenin — Bianca Andreescu 
 6:1, 3:6, 3:6Marie Bouzková — Serena Williams 
Rogers Cup fināls3:1Bianca Andreescu — Serena Williams 
Western & Southern Open 1. kārta2:6, 7:6(3), 3:6Aļona Ostapenko — Yulia Putintseva 
 6:7(3), 7:6(4), 4:6Anastasija Sevastova — Svetlana Kuznetsova 
 6:1, 6:3Ostapenko/L.Kichenok — Atawo/Han 
Western & Southern Open 2. kārta2:6, 3:6Ostapenko/L.Kichenok — Hradecka/Klepac 
Western & Southern Open 1/4fināls5:7, 6:2, 6:0Ashleigh Barty — Maria Sakkari 
 6:3, 6:7(2), 3:6Karolína Plíšková — Svetlana Kuznetsova 
 6:4, 1:6, 2:0Sofia Kenin — Naomi Osaka 
 2:6, 3:6Venus Williams — Madison Keys 
Western & Southern Open pusfināls2:6, 4:6Ashleigh Barty — Svetlana Kuznetsova 
 7:5, 6:4Madison Keys — Sofia Kenin 
Western & Southern Open fināls5:7, 6:7(5)Svetlana Kuznetsova — Madison Keys 
restorāni Rīgā - saņem atlaides